II liga kobiet 2019/2020, grupa: I

Kolejka 7 – 12-13 października

  • Zamłynie Radom – Włókniarz Białystok 2:0
  • Akademia 2012 Suwałki – UKS SMS III Łódź 2:5
  • Tygrys Huta Mińska – AZS UW Warszawa 0:2
  • Ekosport Białystok – DARGFIL Tomaszów Mazowiecki 2:3
  • Loczki Wyszków – Stomil Olsztyn 3:2
  • Pogoń Zduńska Wola – wolny termin

Tabela:

miejsce zespół mecze punkty  
1.  UKS SMS III Łódź 6 18 20-11
2.  DARGFIL Tomaszów Mazowiecki 7 15 22-11
3.  AZS UW Warszawa 6 15 17-7
4.  Tygrys Huta Mińska 7 12 13-10
5.  Włókniarz Białystok 6 10 7-7
6.  Loczki Wyszków 6 9 17-10
7.  Stomil Olsztyn 6 8 13-12
8.  Zamłynie Radom 6 7 9-14
9.  Ekosport Białystok 6 2 8-18
10.  Pogoń Zduńska Wola 6 1 3-14
11.  Akademia 2012 Suwałki 6 1 6-21

 

II liga kobiet 2019/2020, grupa: II

Kolejka 7 – 12-13 października

  • Błękitni Stargard – Górnicza Konin 1:2
  • Gwiazda Toruń – GSS Grodzisk Wielkopolski 1:2
  • KTS-K Luzino – WAP Włocławek 1:4
  • KKP Chełmża – Pogoń Tczew 0:5
  • Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski – Spójnia Białe Błota 7:2
  • Victoria Sianów – wolny termin

Tabela:

miejsce zespół mecze punkty bramki
1.  Pogoń Tczew 7 21 32-6
2.  GSS Grodzisk Wielkopolski 6 15 24-6
3.  WAP Włocławek 6 15 23-5
4.  Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 5 9 14-15
5.  KTS-K Luzino 5 7 10-10
6.  Gwiazda Toruń 5 7 10-11
7.  Victoria Sianów 5 6 14-12
8.  Górnicza Konin 6 6 7-23
9.  KKP Chełmża 6 4 4-16
10.  Spójnia Białe Błota 7 4 15-29
11.  Błękitni Stargard 6 0 5-25

 

II liga kobiet 2019/2020, grupa: III

12/13.10.2019 – wolny termin

II liga kobiet 2019/2020, grupa: IV

Kolejka 7 – 12-13 października

  • Starówka Nowy Sącz – Unia Lublin 0:0
  • Widok Lublin – UKS 3 Staszkówka-Jelna 2:2
  • Izolator Boguchwała – Prądniczanka Kraków 1:5
  • Potok Sitno – KSP Kielce 0:3
  • Hetmanki Włoszczowa – Iskra Brzezinka 2:2
  • Naprzód Sobolów – wolny termin

Tabela:

miejsce zespół mecze punkty bramki
1.  Prądniczanka Kraków 7 19 27-3
2.  Widok Lublin 6 13 20-7
3.  KSP Kielce 5 12 18-5
4.  UKS 3 Staszkówka-Jelna 5 11 21-5
5.  Unia Lublin 7 10 13-8
6.  Iskra Brzezinka 5 8 11-5
7.  Starówka Nowy Sącz 6 8 6-13
8.  Potok Sitno 5 3 2-19
9.  Izolator Boguchwała 7 3 3-29
10.  Naprzód Sobolów 5 1 2-13
11.  Hetmanki Włoszczowa 6 1 4-20