I liga

Kolejka 9 – 17-18 października

18 października

  • SWD Wodzisław Śląski – Pogoń Tczew, 18 października, 15:00
  • Tarnovia Tarnów – Stomilanki Olsztyn, 18 października, 15:00

————————————————-

II lig, grupa: wschodnia

Kolejka 10 – 17-18 października

18 października

  • Rysy Bukowina Tatrzańska – Włókniarz Białystok, 18 października, 13:00

——————————————-

II liga, grupa: zachodnia

Kolejka 9 – 17-18 października

18 października

  • Unifreeze Górzno – WAP Włocławek,  18 października, 14:30
  • Medyk II Konin – GSS Grodzisk Wlkp., 18 października, 15:00
  • Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. – Ziemia Lubińska, 18 października, 15:00

————————————————–

III liga, grupa: I

Kolejka 7 – 17-18 października

18 października

  • Królewscy Płock – AKS Zły Warszawa, 18 października, 14:30
  • Forty Piątnica – PTC Pabianice, 18 października, 15:30

———————————–—-

III liga, grupa: II

Kolejka 8 – 17-18 października

18 października

  • Juna-Trans Stare Oborzyska – Lew Lębork, 18 października, 12:00
  • KTS-K Luzino – Victoria Niemcz Osielsko, 18 października, 13:00
  • LFA Szczecin – Błękitni Stargard, 18 października, 13:30

—————————————–

III liga, grupa: III

Kolejka 8 – 17-18 października

18 października

  • KKS Zabrze – Promień Żary, 18 października, 11:00
  • Unia Opole – Jaskółki Chorzów, 18 października, 16:30

————————————-

III liga, grupa: IV

Kolejka 9 – 17-18 października

18 października

  • Izolator Boguchwała – Iskra Krzemień, 18 października, 11:00
  • Iskra Brzezinka – Dąb Zabierzów Bocheński, 18 października, 11:00
  • Puszcza Niepołomice – Hetmanki Włoszczowa, 18 października, 16:00

——————————————–

CLJ U17

Kolejka 5 – 17-18 października

18 października

  • TS ROW Rybnik – KKS Zabrze, 18 października, g.15:00

————————————————————

Centralna Liga Juniorek U17, grupa północna

Kolejka 5 – 17-18 października

18 października

  • MUKS Praga Warszawa – Olimpia Szczecin, 18 października, g.12:00
  • UKS Ząbkovia Ząbki – Medyk Konin, 18 października, g.12:00
  • Włókniarz Białystok – TKKF Stilon Gorzów, 18 października, g.13:30
  • Pogoń Tczew – AP Lotos Gdańsk, 18 października, g.14:00