I liga

13 września

  • UKS 3 Staszkówka-Jelna – BTS Rekord Bielsko-Biała, 13 września, g.16:00

———————————————–

II liga, grupa: wschodnia

13 września

  • Loczki Wyszków – Włókniarz Białystok, 13 września, g.16:00
  • Sokół Kolbuszowa Dolna – Wanda Kraków, 13 września, g.16:30

————————————————–

II liga, grupa: zachodnia

13 września

  • Śląsk II Wrocław – Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp., 13 września, g.11:00
  • GSS Grodzisk Wlkp. – WAP Włocławek, 13 września, g.15:00
  • Medyk II Konin – LUKS Ziemia Lubińska, 13 września, g.15:00
  • AP Kotwica Kołobrzeg – Skra Częstochowa, 13 września, g.16:00

—————————————-

III liga, grupa: I

13 września

  • WAP Warszawa – Astoria Szczerców Junior, 13 września, g.14:00
  • PTC Pabianice – AKS Zły Warszawa, 13 września, g.14:00
  • Ekosport Białystok – DARGFIL Tomaszów Maz., 13 września, g.15:00
  • Forty Piątnica – Zamłynie Radom, 13 września, g.15:00
  • Pogoń Zduńska Wola – Królewscy Płock, 13 września, g.16:00

—————————————–

III liga, grupa: II

13 września

  • Lew Lębork – Marcus Gdynia, 13 września, g.13:00
  • Juna-Trans Stare Oborzyska – Spójnia Białe Błota, 13 września, g.14:00
  • Błękitni Stargard – Energetyk Junior Gryfino ,13 września, g.14:30
  • LFA Szczecin – KTS-K GOSRiT Luzino, 13 września, g.15:00

————————————–

III liga, grupa: III

13 września

  • Polonia Prószków – Jaskółki Chorzów, 13 września, g.11:00
  • MUKS Kostrzyn nad Odrą – Ślęza Wrocław, 13 września, g.13:00
  • Czarni II Sosnowiec – Promień Żary, 13 września, g.15:00
  • Warta Gorzów Wlkp. – Unia Opole, 13 września, g.15:00

————————————–

III liga, grupa: IV

13 września

  • Iskra Brzezinka – Izolator Boguchwała, 13 września, g.11:00
  • Dąb Zabierzów Bocheński – Podgórze Kraków, 13 września, g.11:00
  • Hetmanki Włoszczowa – DAP Dębica, 13 września, g.12:00

————————————–

 Centralna Liga Juniorek U-17, grupa południowa

13 września

  • UKS SMS Łódź – Unia Opole, 13.09., g.12:30
  • KKS Zabrze – Resovia Rzeszów, 13.09., g.13:00

——————————-

Centralna Liga Juniorek U-17, grupa północna

13 września

  • Medyk Konin – Pogoń Tczew, 13.09., g.12:00
  • MUKS Praga Warszawa – AS Stomil Olsztyn, 13.09., g.14:00
  • AP Lotos Gdańsk – UKS Ząbkovia Ząbki, 13.09., g.15:00