Liderki z Kołobrzegu przegrywają w Grodzisku Wlkp.

Mecz przez wielu oczekiwany jako łatwe zwycięstwo Kotwicy Kołobrzeg, okazał się nie być spacerkiem ale wręcz przeciwnie.

W bramce gospodyń dobrze spisała się Magdalena Mądra. 

Początek meczu to wyrównane spotkanie, było kilka  bardzo groźnych sytuacji z obu stron. Jednak piłkarki z Kołobrzegu w 33 minucie spotkania zdobyły gola. Do przerwy wynik się nie zmienił – mówi Madzia Mądra

– Na drugą połowę wyszłyśmy bardzo zmotywowane. Miałyśmy jeden cel, nie tylko wyrównać  ale i wygrania całego spotkania tak też się stało. W 61 minucie Patrycja Sutkowska bezpośrednio z rzutu wolnego zdobyła wyrównująca bramkę.. Kotwica jednak się nie poddawała, miała kilka dogodnych sytuacji w polu karnym Grodziska, Drugiego gola w 88 minucie zdobyła Martyna Franek – tak mecz podsumowała bramkarka Grodziska Magdalena Mądra

GSS Grodzisk Wlkp. – Kotwica Kołobrzeg

2:1(0:1)

Bramki : 61′ Patrycja Sutkowska, 88′ Martyna Franek dla Grodziska – 33′ Kinga Kosakowska dla Kotwicy.

Grodzisk : Mądra, Sutkowska, Guzik, P.Kuleczka, Marek, Szulc, Zajączkowska, Walkowiak(89′ Szymańska) Mocydlarz(75’Fórmaniak) Kowalska(60’Franek) Marciniak(81’Piechocka)

Kołobrzeg : Zaklika, Szymańska, Bińczyk, Fidos, M.Iwanejko, O.Iwanejko, Kosakowska, Kowalczuk, O.Szpak, Wziątek, Tabaczyk(46’M.Szpak)

Zdjęcie GSS Grodzisk Wielkopolski