Ostre strzelanie uczyniły sobie wicemistrzynie Polski z beniaminkiem z Głogówka.

Do przerwy 4-0 dla Medyczek. Śmiało można stwierdzić, że był to najniższy wymiar kary dla zawodniczek Rolnika, gdyż gospodynie powinny zdobyć co najmniej 3-4 kolejne bramki. Tuż po przerwie jedynego gola w meczu zdobyły piłkarki gości, co mogło zwiastować próbę nawiązania walki o korzystniejszy wynik. Jednak w następnych minutach trzy kolejne bramki dla Medyka potwierdziły która z drużyn dominowała tego dnia. W końcówce spotkania padły dwa ostatnie gole (zdobyte przez Kopińską oraz Nowak), które ostatecznie dobiły piłkarki z Głogówka. Różnica klas między drużynami była zbyt widoczna tego dnia. Już za tydzień koninianki spotkają się z kolejnym beniaminkiem. Tym razem mecz z KKP w Bydgoszczy, Rolniczki podejmują u siebie łódzki SMS.

Medyk Konin – Rolnik B. Głogówek 9:1(4:0)

Natalia Pakulska 12, 43, Natalia Chudzik 16, Ilona Kujawska 21 (s), Gabija Gedgaudaite 55, Julia Maskiewicz 58, Dominika Kopińska 59, 88, Daria Nowak 90 dla Medyka. Emilia Pawłowska 46 dla Rolnika.

Medyk : Busch, Maskiewicz, Kaletka, Chudzik, Gawrońska, Pakulska, Grzywińska, Sałata, Gedgaudaite, Zając, Liskowa. Na zmiany wchodziły : Dominiczak, Helińska, Kopińska, Majda, Nowak, Sirant.
Trener Roman Jaszczak

Rolnik : Religa, Pawłowska, Ejzel, Sobkowicz, Wieczorek, Wojtas, Kujawska, Dubiel, Kiersztajn, Misiak, Buchta. Na zmiany wchodziły : Wełna, Gąsiorowska, Oponowicz, Aumiiller, Czekała, Wrzeciono, Konefał.