Grupa łódzka

Do końca rozgrywek zostały 4 kolejki. Na pierwszym miejscu w tabeli plasuje się MUKS Tomaszów Mazowiecki z przewagą 8 punktów nad Stomilem Olsztyn, który ma zaległe jedno spotkanie. To te dwa zespoły powalczą o awans do I ligi. Pozostałe zespoły mają już za dużą stratę punktową.

Tabela czołówki:


Grupa kujawsko-pomorska

W tej grupie do końca rozgrywek zostały 4 kolejki ligowe. Na pierwszym miejscu z największymi szansami na awans znajduje się Akademia Piłkarska LG, która nad kolejnym zespołem ( KS Polonia Środa Wielkopolska) ma 5 punktów przewagi. Dodajmy iż AP LG ma jeden zaległy mecz ligowy. Szanse na awans ma jeszcze MKS Olimpia II Szczecin, która traci do lidera 7 punktów mając również jeden zaległy mecz ligowy. Czysto teoretyczne szanse na awans ma zespół GSS Grodzisk Wielkopolski.

Tabela czołówki:


Grupa lubelska

Na czele grupy lubelskiej na 3 kolejki przed końcem jest MKS Tarnovia Tarnów, która ma 8 punktów przewagi nad drugim zespołem w tabeli LKS Respekt Myślenice. Prawdopodobnie już w najbliższą sobotę w meczu z Moravią Tarnowianki przypieczętują swój awans. Nie będzie to łatwy mecz, gdyż Moravia walczy o utrzymanie i tanio skóry nie sprzeda.

Tabela czołówki:


Grupa śląska

W tej grupie na dwie kolejki przed końcem rozgrywek awans do I ligi wywalczył GKS Katowice.

Tabela czołówki: