AMPy, AMPy i po AMPach jednak futsalowa karuzela kręci się dalej !

W ostatni weekend odbyły się w Poznaniu AMPy. W których uczestniczyły USzczeciński @LFA Szczecin. Była to jedna z drużyn typowanych do strefy medalowej. Niestety ale szczecinianki sprawiły zawód zajmując 7 miejsce. Drużyna z Gdańska nie była faworytem rozgrywek jednak zajęła 3, medalowe miejsce. Dla wielu była to niespodzianka.

Czego możemy oczekiwać w najbliższym starciu tych drużyn?

No cóż  to jednak wielka zagadka. Kto oczekuje sportowych emocji winien  wybrać  się do hali przy Twardowskiego w Szczecinie.

O wypowiedź poprosiliśmy kapitan Kasię z LFA …

 -Mecz z Gdańskiem będzie różnił się od pojedynku z policjantkami z Poznania. Drużyna z Gdańska gra w ekstralidze futsalu i na pewno wykorzystają zdobyte w ten sposób doświadczenie, co będzie działać na ich korzyść. Niemniej dysponujemy młodym oraz ambitnym zespołem, stąd też łatwo się nie poddamy. Będziemy walczyć o awans do następnej rundy. Czeka nas mecz pełen walki i zaangażowania. Liczę, że padnie dużo bramek, w końcu futsal to szybka gra. Zapraszamy kibiców w sobotę 29 lutego o godzinie 11.00 do hali przy Twardowskiego w Szczecinie – Katarzyna Tarnowska kapitan LFA Szczecin.