194 tyle bramek strzelono podczas AMP 2020
Najwyższa wygrana UJ Kraków – Politechnika Wrocławska 10:1
Najwyższy remis PWSZ Wałbrzych – USz Szczecin 5:5
W meczach UG Gdańsk – UWM Olsztyn oraz USz Szczecin – UMCS Lublin w regulaminowym czasie nie padły bramki.
W 6 meczach o zwycięstwie decydowały rzuty karne.

 

MVP AMP 2020 – Klaudia Fabova ( PWSZ Wałbrzych)

Najlepsza bramkarka – Denisa Mochnacka (UJ Kraków)

Najlepsze snajperki – Patrycja Michalczyk na zdjęciu (USZ Szczecin) Emilia Jarzyna (UW Warszawa) – 8 bramek

AZS UJ Kraków

Denisa Mochnacka, Kinga Wilk, Małgorzata Bartosiewicz, Natalia Nosalik, Natalia Sitarz, Ewelina Bolko, Justyna Maziarz, Anna Zapała, Katarzyna Włodarczyk, Karolina Dul, Katarzyna Gadocha, Dominika Woźniak, Izabela Tracz, Klaudia Gęślak
Trener Krzysztof Masztalerz

PWSZ Wałbrzych 

Jagoda Sapor, Jagoda Szewczuk, Klaudia Fabova, Marcjanna Zawadzka, Ewa Cieśla, Natalia Piątek, Dominika Dereń, Oliwia Rapacka, Julita Głąb, Anita Turkiewicz, Anita Bosak, Karolina Ostrowska, Małgorzata Mesjasz, Monika Kędzierska
Trener Kamil Jasiński

Uniwersytet Gdański

Weronika Wieżynis, Natalia Świętoniowska, Izabela Pawłowska, Lidia Sowińska, Wiktoria Słowy, Malwina Ciesielska, Patrycja Salwa, Kornelia Okoniewska, Weronika Dziadura, Sandra Gonciarz, Julia Dziewanowska, Dagmara Kozłowska, Weronika Sikorska, Wiktoria Dziurdź
Trener Tomasz Aftański

UWM Olsztyn

Aleksandra Kojdyńska, Magdalena Żuchowska, Julia Klonowska, Nina Michalska, Adrianna Krajewska, Anna Karwacka, Kinga Seroka, Paulina Mazurkiewicz, Aneta Wasilewska, Adrianna Rosiak, Marta Smolińska, Natalia Piwko, Natalia Łapińska
Trener Grzegorz Dubielski

Mecz o 1 miejsce
UJ Kraków – PWSZ Wałbrzych 2:1

Mecz o 3 miejsce
UG Gdańsk – UWM Olsztyn 0:0 (karne 3:2)

Mecz o 5 miejsce
UAM Poznań – PWSZ Tarnów 4:1

Mecz o 7 miejsce
USz Szczecin – UMCS Lublin 0:0 (karne 3:1)

Mecz o 9 miejsce
UW Warszawa – AWF Poznań 3:1

Mecz o 11 miejsce
UE Kraków – PŚ Gliwice 4:1

Klasyfikacja końcowa AMP 2020
1. Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
2. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Wałbrzychu
3. Uniwersytet Gdański
4. Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
5. Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu
6. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie
7. Uniwersytet Szczeciński
8. Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
9. Uniwersytet Warszawski
10.Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu
11. Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
12.Politechnika Śląska w Gliwicach
13-16
Politechnika Poznańska
Politechnika Wrocławska
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach

KLASYFIKACJA W TYPACH UNIWERSYTETÓW
1. Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
2. Uniwersytet Gdański
3. Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
4. Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu
5. Uniwersytet Szczeciński
6. Uniwersytet Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie
7. Uniwersytet Warszawski
8. Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach

KLASYFIKACJA W TYPACH UCZELNI TECHNICZNYCH
1. Politechnika Śląska w Gliwicach
2. Politechnika Poznańska
3. Politechnika Wrocławska

KLASYFIKACJA W TYPACH WYŻSZYCH SZKÓŁ ZAWODOWYCH
1. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Wałbrzychu
2. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie

KLASYFIKACJA W TYPACH UCZELNI SPOŁECZNO-PRZYRODNICZYCH
1. Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
2. Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego

KLASYFIKACJA W TYPACH UCZELNI WYCHOWANIA FIZYCZNEGO
1. Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu

 

Informacje na podstawie danych organizatora AMP2020