MMP U18 po raz pierwszy zostały rozegrane w formule 16 zespołów. Rozgrywki były rozłożone na 3 dni. Najbardziej męczący był dzień drugi gdy zawodniczki rywalizowały od 9:00 do 22:00.

W całym turnieju padło 207 bramek, co dało średnio na jedne mecz 6,08 bramki. W trzech meczach do rozstrzygnięcia potrzeba była seria rzutów karnych. 

Końcowe kolejność turnieju:

  1. BTS Rekord Bielsko-Biała
  2. AZS UW Warszawa
  3. Pogoń Tczew
  4. SWD Wodzisław Śląski

5-8. Respekt Myślenice, Tarnovia Tarnów, Stomilanki Olsztyn, MUKS Praga Warszawa

9-12. ROW Rybnik, UKS 3 Staszkówka Jelna, Sparta Daleszyce, Wanda Kraków

13-16. Ślęza Wrocław, FSA Kraków,  LUKS Ziemia Lubińska, Bielawianka Bielawa

Komplet wyników:

Wyniki fazy pucharowej

1/4 finału:

  • Respekt Myślenice – BTS Rekord Bielsko-Biała 0:1  
  • Tarnovia Tarnów – SWD Wodzisław Śląski 0:0, karne 1-2 
  • AZS UW Warszawa – Stomilanki Olsztyn 3:1 
  • MUKS Praga Warszawa – Pogoń Tczew 0:1  –

1/2 finału:

  • BTS Rekord Bielsko-Biała – SWD Wodzisław Śląski 1:0  
  • AZS UW Warszawa – Pogoń Tczew 2:2, karne 1-0 

Mecz o 3 miejsce:

  • Pogoń Tczew – SWD Wodzisław Śląski 2:1

Finał:

  • AZS UW Warszawa – BTS Rekord Bielsko-Biała 2:2, karne 2-3

—————————————————-

Faza grupowa

GRUPA A

  • Respekt Myślenice – ROW Rybnik 2:2
  • AZS UW Warszawa – Ślęza Wrocław 3:0
  • Respekt Myślenice – Ślęza Wrocław 6:1
  • AZS UW Warszawa – ROW Rybnik 2:1
  • ROW Rybnik – Ślęza Wrocław 5:2
  • AZS UW Warszawa – Respekt Myślenice 1:5

Tabela:

miejsce zespół mecze punkty bramki
1. Respekt Myślenice 3 7 13-4
2. AZS UW Warszawa 3 6 6-6
3. ROW Rybnik 3 4 8-6
4. Ślęza Wrocław 3 0 3-14

 

GRUPA B

  • Stomilanki Olsztyn – FSA Kraków 3:1
  • BTS Rekord Bielsko-Biała – UKS 3 Staszkówka Jelna 5:0
  • Stomilanki Olsztyn – UKS 3 Staszkówka Jelna 4:3
  • BTS Rekord Bielsko-Biała – FSA Kraków 2:3
  • FSA Kraków – UKS 3 Staszkówka Jelna 2:3
  • BTS Rekord Bielsko-Biała – Stomilanki Olsztyn 2:2

Tabela:

miejsce zespół mecze punkty bramki
1. Stomilanki Olsztyn (awans) 3 7 9-6
2. BTS Rekord Bielsko-Biała (awans) 3 4 9-5
3. UKS 3 Staszkówka Jelna 3 3 6-11
4. FSA Kraków 3 3 6-8

 

GRUPA C

  • Tarnovia Tarnów – MUKS Praga Warszawa 4:2
  • LUKS Ziemia Lubińska – Sparta Daleszyce 4:4
  • Tarnovia Tarnów – Sparta Daleszyce 2:4
  • LUKS Ziemia Lubińska – MUKS Praga Warszawa 0:14
  • Sparta Daleszyce – MUKS Praga Warszawa 0:4
  • LUKS Ziemia Lubińska – Tarnovia Tarnów 0:10

Tabela:

miejsce zespół mecze punkty bramki
1. Tarnovia Tarnów (awans) 3 6 16-6
2. MUKS Praga Warszawa (awans) 3 6 20-4
3. Sparta Daleszyce 3 4 8-10
4. LUKS Ziemia Lubińska 3 1 4-28

 

GRUPA D

  • Pogoń Tczew – Bielawianka Bielawa 6:1
  • Wanda Kraków – SWD Wodzisław Śląski 3:5
  • Pogoń Tczew – SWD Wodzisław Śląski 1:1
  • Wanda Kraków – Bielawianka Bielawa 4:3
  • Bielawianka Bielawa – SWD Wodzisław Śląski 3:3
  • Wanda Kraków – Pogoń Tczew 0:3

Tabela:

miejsce zespół mecze punkty bramki
1. Pogoń Tczew (awans) 3 7 10-2
2. SWD Wodzisław Śląski (awans) 3 5 9-7
3. Wanda Kraków 3 3 7-11
4. Bielawianka Bielawa 3 1 7-13

 

Foto: BTS Rekord