Poznaliśmy zespoły, które zagrają w niedzielę o medale. Na placu boju pozostały zespoły Respekt Myślenice, BTS Rekord Bielsko-Biała, AZS UW Warszawa, Stomilanki Olsztyn, Tarnovia Tarnów, MUKS Praga Warszawa, SWD Wodzisław Śląski, Pogoń Tczew.
Wśród przegranych są min: TS ROW Rybnik, Wanda Kraków czy też FSA Kraków.
Zestaw par w 1/4 finału:
- 1/4 finału, godzina 09:00, Respekt Myślenice – BTS Rekord Bielsko-Biała
- 1/4 finału, godzina 10:00, Tarnovia Tarnów – SWD Wodzisław Śląski
- 1/4 finału, godzina 11:00, AZS UW Warszawa – Stomilanki Olsztyn
- 1/4 finału, godzina 12:00, MUKS Praga Warszawa – Pogoń Tczew
Faza grupowa MMP U18 w futsalu:
GRUPA A
- Respekt Myślenice – ROW Rybnik 2:2
- AZS UW Warszawa – Ślęza Wrocław 3:0
- Respekt Myślenice – Ślęza Wrocław 6:1
- AZS UW Warszawa – ROW Rybnik 2:1
- ROW Rybnik – Ślęza Wrocław 5:2
- AZS UW Warszawa – Respekt Myślenice 1:5
Tabela:
miejsce | zespół | mecze | punkty | bramki |
1. | Respekt Myślenice | 3 | 7 | 13-4 |
2. | AZS UW Warszawa | 3 | 6 | 6-6 |
3. | ROW Rybnik | 3 | 4 | 8-6 |
4. | Ślęza Wrocław | 3 | 0 | 3-14 |
GRUPA B
- Stomilanki Olsztyn – FSA Kraków 3:1
- BTS Rekord Bielsko-Biała – UKS 3 Staszkówka Jelna 5:0
- Stomilanki Olsztyn – UKS 3 Staszkówka Jelna 4:3
- BTS Rekord Bielsko-Biała – FSA Kraków 2:3
- FSA Kraków – UKS 3 Staszkówka Jelna 2:3
- BTS Rekord Bielsko-Biała – Stomilanki Olsztyn 2:2
Tabela:
miejsce | zespół | mecze | punkty | bramki |
1. | Stomilanki Olsztyn (awans) | 3 | 7 | 9-6 |
2. | BTS Rekord Bielsko-Biała (awans) | 3 | 4 | 9-5 |
3. | UKS 3 Staszkówka Jelna | 3 | 3 | 6-11 |
4. | FSA Kraków | 3 | 3 | 6-8 |
GRUPA C
- Tarnovia Tarnów – MUKS Praga Warszawa 4:2
- LUKS Ziemia Lubińska – Sparta Daleszyce 4:4
- Tarnovia Tarnów – Sparta Daleszyce 2:4
- LUKS Ziemia Lubińska – MUKS Praga Warszawa 0:14
- Sparta Daleszyce – MUKS Praga Warszawa 0:4
- LUKS Ziemia Lubińska – Tarnovia Tarnów 0:10
Tabela:
miejsce | zespół | mecze | punkty | bramki |
1. | Tarnovia Tarnów (awans) | 3 | 6 | 16-6 |
2. | MUKS Praga Warszawa (awans) | 3 | 6 | 20-4 |
3. | Sparta Daleszyce | 3 | 4 | 8-10 |
4. | LUKS Ziemia Lubińska | 3 | 1 | 4-28 |
GRUPA D
- Pogoń Tczew – Bielawianka Bielawa 6:1
- Wanda Kraków – SWD Wodzisław Śląski 3:5
- Pogoń Tczew – SWD Wodzisław Śląski 1:1
- Wanda Kraków – Bielawianka Bielawa 4:3
- Bielawianka Bielawa – SWD Wodzisław Śląski 3:3
- Wanda Kraków – Pogoń Tczew 0:3
Tabela:
miejsce | zespół | mecze | punkty | bramki |
1. | Pogoń Tczew (awans) | 3 | 7 | 10-2 |
2. | SWD Wodzisław Śląski (awans) | 3 | 5 | 9-7 |
3. | Wanda Kraków | 3 | 3 | 7-11 |
4. | Bielawianka Bielawa | 3 | 1 | 7-13 |