Grupa A

  • Wierzbowianka Wierzbno – LUKS Astoria Szczerców Junior 3:1
  • ROW Rybnik – LUKS Astoria Szczerców Junior 6:1
  • ROW Rybnik – Wierzbowianka Wierzbno 0:5

Tabela:

  1. Wierzbowianka Wierzbno 2 6 8-1 (awans)
  2. ROW Rybnik 2 6 6-6 (awans)
  3. LUKS Astoria Szczerców Junior 2 0 2-9

Grupa B

  • Unia Opole -UKS 3 Staszkówka Jelna 2:10
  • Włókniarz Białystok – UKS 3 Staszkówka Jelna 2:5
  • Włókniarz Białystok – Unia Opole 6:1

Tabela:

  1. UKS 3 Staszkówka Jelna 2 6 15-4 (awans)
  2. Włókniarz Białystok 1 3 8-6 (awans)
  3. Unia Opole 2 0 3-16

Grupa C

  • Stomilanki Olsztyn – SWD Wodzisław Śląski 3:1
  • MUKS Praga Warszawa – SWD Wodzisław Śląski 5:0
  • MUKS Praga Warszawa – Stomilanki Olsztyn 4:0

Tabela:

  1. MUKS Praga Warszawa 2 6 9-0 (awans)
  2. Stomilanki Olsztyn 2 3 3-5 (awans)
  3. SWD Wodzisław Śląski 2 0 1-8

Grupa D

  • Tarnovia Tarnów – Ząbkovia Ząbki 1:3
  • Bielawianka Bielawa – Ząbkovia Ząbki 3:4
  • Bielawianka Bielawa – Tarnovia Tarnów 2:3

Tabela:

  1. Ząbkovia Ząbki 2 6 7-4 (awans)
  2. Tarnovia Tarnów 2 3 4-5 (awans)
  3. Bielawianka Bielawa 2 0 5-6

Mecze o miejsca 9-12

  • LUKS Astoria Szczerców Junior – Unia Opole 4:0
  • SWD Wodzisław Śląski – Bielawianka Bielawa 3:1

mecz o 11 miejsce

  • Unia Opole – Bielawianka Bielawa 3:5

mecz 9 miejsce

  • LUKS Astoria Szczerców Junior – SWD Wodzisław Śląski 4:3

1/4 finałów:

Wierzbowianka Wierzbno – Włókniarz Białystok 0:0, karne 2-1

MUKS Praga Warszawa – Tarnovia Tarnów 5:3 (4:1)
bramki: Anna Furmaniak x2, Dominika Ducel x2, Zofia Giętkowska  – Ewelina Bojdo, Natalia Wzorek x2

UKS 3 Staszkówka Jelna – ROW Rybnik 1:0 (1:0)
bramka: Paulina Tomasiak

Ząbkovia Ząbki – Stomilanki Olsztyn 2:2 (1:1), karne 3-2
bramki: Milena Prochowska x2 – Dominika Cichowska, Paula Zawistowska

Mecze o miejsca 5-8

Włókniarz Białystok – Tarnovia Tarnów 4:0 (2:0)
bramki: Urszula Onoszko x2, Monika Boguszewska, Katarzyna Januszkiewicz

ROW Rybnik – Stomilanki Olsztyn 6:1 (3:0)
bramka: Marta Miś 3, Kamila Fusch, Julia Krzyżok, Katarzyna Kubik


Półfinały:

Wierzbowianka Wierzbno – MUKS Praga Warszawa 0:4 (0:1)
bramki: Daria Sokołowska, Dominika Ducel x2, Anna Furmaniak

UKS 3 Staszkówka Jelna – Ząbkovia Ząbki 3:3 (0:2), karne 1-2
bramki: Paulina Tomasiak x3 – Anna Kodym, Julia Grządowska,


mecz o 7 miejsce

Tarnovia Tarnów – Stomilanki Olsztyn 1:6 (1:2)
bramki: Nikola Przytuła, Paula Zawistowska, Oliwia Wilczewska x2, Dominika Cichowska, Oliwia Kowalewska – Daria Nowak

mecz o 5 miejsce

Włókniarz Białystok – ROW Rybnik 2:1 (1:0)
bramki: Monika Boguszewska x2– Julia Krzyżok

mecz o 3 miejsce

Wierzbowianka Wierzbno – UKS 3 Staszkówka Jelna 0:4 (0:2)
bramka: Paulina Tomasiak x2, Aleksandra Cygan, Julia Ryczek

Finał

MUKS Praga Warszawa – Ząbkovia Ząbki 3:1 (1:0)
bramki: Daria Sokołowska 4.40’, Anna Furmaniak 10.36’, 19.33’ – Julia Grządowska 18.07’

Końcowa klasyfikacja:

1. MUKS Praga Warszawa

2. Ząbkovia Ząbki

3. UKS 3 Staszkówka Jelna

4. Wierzbowianka Wierzbno

5. Włókniarz Białystok

6. ROW Rybnik

7. Stomilanki Olsztyn

8. Tarnovia Tarnów

9. LUKS Astoria Szczerców Junior  

10. SWD Wodzisław Śląski  

11. Bielawianka Bielawa  

12. Unia Opole