Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że mecz finałowy kobiecego Pucharu Polski pomiędzy Górnikiem Łęczna a Czarnymi Sosnowiec odbędzie się w sobotę, 27 czerwca 2020 roku o godzinie 20:30 w Ośrodku Polonia przy ulicy Konwiktorskiej 6 w Warszawie.

Spotkanie na żywo pokaże Polsat Sport.

W związku z obostrzeniami, które zostały wprowadzone z powodu stanu epidemii, liczba kibiców, mogących wejść na stadion, będzie mocno ograniczona. Cześć biletów dostaną finaliści. Po pozostałe wejściówki można zwracać się mailowo na adres bilety@pzpn.pl do 25 czerwca włącznie. Jedna osoba może maksymalnie otrzymać pięć biletów. Bilety są darmowe.

Zasady uczestnictwa w finale Pucharu Polski kobiet:
1. Wejście na stadion to świadoma akceptacja przez widza ryzyka związanego z zagrożeniami SARS-CoV-2 oraz COVID-19.
2. Obowiązkowe dla wszystkich widzów jest używanie maseczek zakrywających usta i nos. Wejście i przemieszczanie się po terenie stadionu bez maseczki będzie niemożliwe.
3. Z uwagi na bezpieczeństwo i zdrowie wszystkich widzów, Organizator może odmówić zgody na wejście na mecz osobie, która nie zakryje ust lub nosa, a także doprowadzić do opuszczenia terenu stadionu, jeżeli widz nie stosuje się do powyższych wytycznych oraz poleceń służb.
4. Każdy widz wchodzący na mecz jest zobowiązany do dezynfekcji rąk przy wejściu na teren stadionu.
5. Obowiązkowe jest zachowanie możliwie maksymalnych odległości od innych osób przez cały czas pobytu na terenie stadionu, a w szczególności na trybunach.
6. Obowiązkowe jest zachowanie bezpiecznej odległości w kolejce do wejścia oraz w kolejkach do punktów umożliwiających zakup produktów spożywczych.
7. Obowiązują specjalne zasady opuszczenia stadionu przez kibiców po zakończonym meczu – wyjście ze stadionu będzie się odbywać według harmonogramu przedstawionego przez spikera zawodów. Prosimy o stosowanie się do komunikatów. Jednak podczas opuszczania trybun oraz terenu stadionu należy zachować możliwie maksymalne odległości od pozostałych uczestników wydarzenia.
8. Widzowie wchodzący na teren stadionu mają obowiązek stosować się do zasad reżimu sanitarnego zgodnie z aktualnymi przepisami prawa powszechnego dotyczącymi obecnej sytuacji epidemicznej w kraju.

źródło informacji: PZPN