Znamy wszystkich finalistów MMP U14 w futsalu. Są nimi gospodarz (organizator) turnieju finałowego AZS UW Warszawa, obrońca tytułu Mazovia Grodzisk Mazowiecki oraz UKS 3 Staszkówka Jelna, Wierzbowianka Wierzbno, Pogoń Tczew, FSA Kraków, Włókniarz Białystok, UKS SMS Łódź, SWD Wodzisław Śląski, UKS AS KSB Lędziny, Polonia Tychy, ROW Rybnik.

Makroregion 1  

Wyniki:

  • Canicuła Bytów – Dragon Bojano 1:8
  • Pogoń Tczew – Tęcza Bydgoszcz 2:1
  • Dragon Bojano – Tęcza Bydgoszcz 3:2
  • Lech Akademy Poznań – Pogoń Tczew 1:0
  • Canicuła Bytów – Tęcza Bydgoszcz 2:1
  • Dragon Bojano – Lech Akademy Poznań 3:3
  • Lech Akademy Poznań – Tęcza Bydgoszcz 1:0
  • Pogoń Tczew – Canicuła Bytów 6:1
  • Canicuła Bytów – Lech Akademy Poznań 1:1
  • Dragon Bojano – Pogoń Tczew 1:3

Tabela:

  1. Pogoń Tczew 4 12 16-4 (awans do finałów MMP)
  2. Canicuła Bytów 4 7 15-9
  3. Lech Akademy Poznań 4 5 6-9
  4. Dragon Bojano 4 4 5-16
  5. Tęcza Bydgoszcz 4 0 4-8

Z turnieju wycofał się zespoły Lejdis Luboń i Kotwica Kołobrzeg.

————————————————————-

Makroregion 2

Wyniki:

  • Włókniarz Białystok – AS Stomil Olsztyn 3:1
  • Ząbkovia Ząbki – AS Stomil Olsztyn 4:2
  • Włókniarz Białystok – Ząbkovia Ząbki 1:2

Tabela:

  1. Ząbkovia Ząbki 2 6 6-3  
  2. 2 3 4-3  
  3. AS Stomil Olsztyn 2 0 3-7

Z turnieju wycofał się zespół Hanza Elbląg.

Makroregion 2

Wyniki:

  • UKS SMS Łódź – LUKS Astoria Szczerców Junior 6:0
  • Piastovia Piastów – Legia Soccer Schools 1:1
  • MUKS Praga Warszawa – UKS SMS Łódź 0:1
  • LUKS Astoria Szczerców Junior – Piastovia Piastów 1:0
  • MUKS Praga Warszawa – Legia Soccer Schools 3:0
  • UKS SMS Łódź – Piastovia Piastów 8:0
  • Legia Soccer Schools – LUKS Astoria Szczerców Junior 0:2
  • Piastovia Piastów – MUKS Praga Warszawa 0:7
  • Legia Soccer Schools – UKS SMS Łódź 0:2
  • LUKS Astoria Szczerców Junior- MUKS Praga Warszawa 2:3

Tabela:

  1. UKS SMS Łódź 4 12 17-0
  2. MUKS Praga Warszawa 4 9 13-3  
  3. LUKS Astoria Szczerców Junior 4 6 5-9
  4. Legia Soccer Schools 4 1 1-8
  5. Piastovia Piastów  4 1 1-17

Makroregion 2 – Baraż

  • MUKS Praga Warszawa – Włókniarz Białystok 1:4
  • UKS SMS Łódź – Ząbkovia Ząbki 1:1
  • MUKS Praga Warszawa – UKS SMS Łódź 0:5
  • Włókniarz Białystok – Ząbkovia Ząbki 1:0
  • UKS SMS Łódź – Włókniarz Białystok 2:3
  • Ząbkovia Ząbki – MUKS Praga Warszawa 3:4

Tabela:

  1. Włókniarz Białystok 3 9 8-3 (awans do finałów MMP)
  2. UKS SMS Łódź 3 4 8-4 (awans do finałów MMP)
  3. MUKS Praga Warszawa 3 3 5-12
  4. Ząbkovia Ząbki 3 1 4-6

———————————————————————

Makroregion 3

Wyniki:

  • Unia Opole – Ślęza Wrocław 0:6
  • Ślęza Wrocław – MUKS Kostrzyń nad Odrą 2:0
  • Unia – MUKS 1:1

Tabela:

  1. Ślęza Wrocław 2 6 8-0  
  2. MUKS Kostrzyń nad Odrą 2 1 0-2  
  3. Unia Opole 2 1 0-6

Z turnieju wycofały się zespoły LKS Bogdańczowice, AZS PWSZ Wałbrzych.

Makroregion 3

Wyniki:

  • GKS Katowice – Rozbark Bytom 4:2
  • GTW Gliwice – Rolnik B.Głogówek 1:7
  • GKS Katowice – Rolnik B.Głogówek 1:6
  • GTW Gliwice – Rozbark Bytom 1:2
  • Rolnik B.Głogówek – Rozbark Bytom 4:0
  • GTW Gliwice – GKS Katowice 0:7

Tabela:

  1. Rolnik B.Głogówek 3 9 17-2  
  2. GKS Katowice 3 6 12-8 9  
  3. Rozbark Bytom 3 3 4-9
  4. GTW Gliwice 3 0 2-16

Z turnieju wycofał się zespół Polonia Bytom.

Makroregion 3

Wyniki:

  • UKS Akademia Sportu KSB Lędziny – Polonia Tychy 4:2
  • UKS Akademia Sportu KSB Lędziny – UKKS Istebna 1:0
  • Polonia Tychy – Gol Częstochowa 8:3
  • Gol Częstochowa – UKS Akademia Sportu KSB Lędziny 0:1
  • Gol Częstochowa – UKKS Istebna 0:2
  • UKKS Istebna – Polonia Tychy 2:7

Tabela:

  1. UKS Akademia Sportu KSB Lędziny 3 9 6-2  
  2. Polonia Tychy 3 6 17-9  
  3. UKKS Istebna 3 3 4-8
  4. ISD-AJD Gol Częstochowa 3 0 3-11

Z turnieju wycofał się zespół Stradom Częstochowa.

Makroregion 3

Wyniki:

  • Zantka Chorzów – ROW Rybnik 0:11
  • Wisła Skoczów – Rekord Bielsko-Biała 1:2
  • SWD Wodzisław Śląski – Zantka Chorzów 15:0
  • Wisła Skoczów – ROW Rybnik 1:5
  • SWD Wodzisław Śląski – Rekord Bielsko-Biała 2:1
  • Zantka Chorzów – Wisła Skoczów ???
  • ROW Rybnik – SWD Wodzisław Śląski 3:1
  • Zantka Chorzów – Rekord Bielsko-Biała 0:7
  • SWD Wodzisław Śląski – Wisła Skoczów 6:0
  • ROW Rybnik – Rekord Bielsko-Biała 4:0

Tabela:

  1. TS ROW Rybnik 4 12 23-2  
  2. SWD Wodzisław Śląski 4 9 24-4  
  3. BTS Rekord Bielsko-Biała 4 6 10-7 
  4. Wisła Skoczów 3 0 2-13
  5. Zantka Chorzów 3 0 0-33

Makroregion 3, grupa A

  • KSB Lędziny –  SWD Wodzisław Śląski 0:1
  • Rolnik B Głogówek – MUKS Kostrzyn nad Odrą 2:2
  • KSB Lędziny – MUKS Kostrzyn nad Odrą 0:0
  • Rolnik B Głogówek – SWD Wodzisław Śląski 1:0
  • MUKS Kostrzyn nad Odrą –  SWD Wodzisław Śląski 1:3
  • KSB Lędziny – Rolnik B Głogówek 3:0

Tabela:

  1. SWD Wodzisław Śląski 3 6 4-2 (awans do finałów MMP)
  2. UKS Akademia Sportu KSB Lędziny 3 4 3-1 (awans do finałów MMP)
  3. Rolnik B.Głogówek 3 4 3-5
  4. MUKS Kostrzyn nad Odrą 3 2 3-5

Makroregion 3, grupa B

  • ROW Rybnik – GKS Katowice 3:0
  • Polonia Tychy – Ślęza Wrocław 2:1
  • Ślęza Wrocław – ROW Rybnik 1:2
  • Polonia Tychy – GKS Katowice 4:0
  • GKS Katowice – Ślęza Wrocław
  • Polonia Tychy – ROW Rybnik 2:1

Tabela:

  1. Polonia Tychy 3 9 8-2 (awans do finałów MMP)
  2. ROW Rybnik 3 6-3 (awans do finałów MMP)
  3. Ślęza Wrocław 3
  4. GKS Katowice 3

———————————————————————

Makroregion 4

Wyniki:

  • Prądniczanka Kraków – Naprzód Sobolów 1:3
    bramki: Wachowska – Izworska 2, Janiczek,
  • Respekt Myślenice – Sparta Biłgoraj 4:3
    bramki: dla Respektu: Mentel 3, Furman,
  • Prądniczanka – FSA Kraków 0:6
    bramki: Bochenek 3, Sroka, Stadnik, samobójcza,
  • Naprzód Sobolów – Sparta Biłgoraj 4:1
    bramki: Janiczek 2, Izworska, Lasota – Szubiak,
  • FSA Kraków – Respekt Myślenice 3:0
    bramki: Bochenek, Zdebska, Stadnik,
  • Prądniczanka – Sparta 3:1
    bramki: Nappa 2, Rojek – Raczkiewicz,
  • Naprzód – FSA Kraków 0:2
    bramki: Bochenek, samobójcza,
  • Prądniczanka – Respekt 1:4
    bramki: Morawska – Mentel 4,
  • Sparta – FSA 0:9
    bramki: Bochenek 3, Beczkowska 3, Sroka 2, Stadnik,
  • Respekt – Naprzód 2:4
    bramki: Furman, Dochnia – Janiczek 2, Izworska, Bienias.

Tabela:

  1. Football Success Academy Kraków 4 12 20-0 (awans do finałów MMP)
  2. Naprzód Sobolów 4 9 11-6
  3. Respect Myślenice 4 6 10-11
  4. Prądniczanka Kraków 4 3 5-14
  5. Sparta Biłgoraj 4 0 5-20

Makroregion 4

Wyniki:

  • Wanda Kraków – UKS 3 Staszkówka Jelna 0:8
  • KSP Kielce – Piast Skawina 2:4
  • UKS 3 Staszkówka Jelna – KSP Kielce 8:2
  • Wanda Kraków – Piast Skawina 0:6
  • Wanda Kraków – KSP Kielce 1:6
  • Piast Skawina – UKS 3 Staszkówka Jelna 1:1 

Tabela końcowa:

  1. UKS 3 Staszkówka Jelna 3 7 17-3 (awans do finałów MMP)
  2. MTS Piast Skawina 3 7 11-3
  3. KSP Kielce 3  3  10-13
  4. Wanda Kraków 3 0  1-20

Z turnieju wycofały się zespoły Wisła II Brzeźnica  i Wierzbowianka II Wierzbno.

Makroregion 4

Wyniki:

  • Wierzbowianka – AZS UJ Kraków 21:0
  • Wierzbowianka – ULKS Chrzanów 10:1
  • AZS UJ Kraków – ULKS Chrzanów 3:8

Tabela:

  1. Wierzbowianka Wierzbno 2 6 12-2 (awans do finałów MMP)
  2. ULKS Chrzanów 2 3 9-13
  3. AZS UJ Kraków 2 0 3-29

Z turnieju wycofały się zespoły LKS Szaflary i Wisła Brzeźnica.