Eliminacje MMP U14 w Futsalu

Komisja Futsalu i Piłki Plażowej wraz z Departamentem Rozgrywek Krajowych PZPN po przeanalizowaniu wszystkich protokołów z turniejów eliminacyjnych MMP U-14 kobiet zweryfikować jako walkowery mecze następujących drużyn na ich nie korzyść:

  • UKS Olimpia Szczecin
  • Ladies Football Szczecin
  • MUKS Praga Warszawa
  • AZS UW Warszawa
  • Respekt Myślenice

Wyniki meczy tych drużyn zostają zweryfikowane jako wynik 0:5 za wyjątkiem kiedy w meczu padł korzystniejszy wynik niż walkower dla drużyny wygrywającej to taki wynik zostaje utrzymany.

Wszystkie wyniki (walkowery) zostają uzupełnione w tabelach rozgrywek.

Roczniki w rozgrywkach MMP w Futsalu w sezonie 2020/2021 !

——————————————

Tym samym awans wywalczyły następujące zespoły TS ROW RybnikBeniaminek Profbud Krosno, UKS SMS Łódź, Ślęza Wrocław, Bielawianka Bielawa, Tęcza Bydgoszcz, AZS UAM Poznań, Wisła Brzeźnica, Stomil Olsztyn SA, EKOSPORT Białystok, FSA Kraków, Wierzbowianka Wierzbno, SP Ursus Warszawa, KS AP Daimonds Warszawa.
Bez eliminacji w finałach zagrają gospodynie turnieju GTW Gliwice i mistrz Polski z poprzedniego sezonu GKS Katowice.

Komplet wyników oraz klasyfikacja zespołów z 2 miejsc:

Grupa 1:

  • AZS UAM Poznań – Tęcza Bydgoszcz 1:1
  • Victoria Sianów – Ladies Football Szczecin 5:0 walkower (na boisku 0:3)
  • AZS UAM Poznań – UKS Olimpia Szczecin 8:1 (walkower)
  • Tęcza Bydgoszcz – Ladies Football Szczecin 27:0
  • AZS UAM Poznań – Victoria Sianów 22:0
  • Tęcza Bydgoszcz – UKS Olimpia Szczecin 7:0 (walkower)
  • AZS UAM Poznań – Ladies Football Szczecin 29:1
  • Victoria Sianów – UKS Olimpia Szczecin 5:0 walkower (na boisku1:5)
  • Tęcza Bydgoszcz – Victoria Sianów 28:0
  • Ladies Football Szczecin – UKS Olimpia Szczecin obustronny walkower (na boisku 0:11)

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1. Tęcza Bydgoszcz (awans) 4 10 63-1
2. AZS UAM Poznań (awans) 4 10 60-3
3. Victoria Sianów 4 6 10-50
4. UKS Olimpia Szczecin 3 0 1-20
5. Ladies Football Szczecin 3 0 1-61

 

————————————————–

Grupa 2:  

  • EKOSPORT Białystok – Włókniarz Białystok 5:2
  • Stomilanki Olsztyn SA – MOSIR Łomża 2:0
  • EKOSPORT Białystok – Stomil Olsztyn SA 2:3
  • Włókniarz Białystok – Stomilanki Olsztyn 1:4
  • Stomil Olsztyn SA – MOSIR Łomża 7:4
  • EKOSPORT Białystok – Stomilanki Olsztyn 5:4
  • MOSIR Łomża – Włókniarz Białystok 4:2
  • Stomil Olsztyn SA – Stomilanki Olsztyn 1:1
  • EKOSPORT Białystok – MOSiR Łomża 5:3
  • Stomil Olsztyn SA – Włókniarz Białystok 3:1

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1. Stomil Olsztyn SA (awans) 4 10 14-8
2. EKOSPORT Białystok (awans) 4 9 17-12
3. Stomilanki Olsztyn 4 7 11-7
4. MOSIR Łomża 4 3 11-16
5. Włókniarz Białystok 4 0 6-16

 

—————————————————-

Grupa 3:

  • AZS UW Warszawa – URSUS Warszawa 0:5 walkower (na boisku 1:1)
  • Loczki Wyszków – Ząbkovia Ząbki 1:1
  • MUKS Praga Warszawa – URSUS Warszawa 0:5 walkower (na boisku 1:3)
  • AZS UW Warszawa – Loczki Wyszków 0:5 walkower (na boisku 1:0)
  • Ząbkovia Ząbki – MUKS Praga Warszawa 5:0 walkower (na boisku 1:3)
  • Loczki Wyszków – URSUS Warszawa 0:7
  • AZS UW Warszawa – Ząbkovia Ząbki 0:5 walkower (na boisku 0:3)
  • MUKS Praga Warszawa – Loczki Wyszków 0:5 walkower (na boisku 3:0)
  • Ząbkovia Ząbki – URSUS Warszawa 0:4
  • MUKS Praga Warszawa – AZS UW Warszawa obustronny walkower (na boisku 8:0)

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1. SP Ursus Warszawa (awans) 4 10 15-2
2. UKS Ząbkovia 4 7 11-5
3. Loczki Wyszków 4 7 11-8
4. MUKS Praga Warszawa 3 0 0-15
5. AZS UW Warszawa 3 0 0-15

 

—————————————————

Grupa 4:  

  • UKS SMS Łódź – LUKS Astoria Junior Szczerców 4:0
  • KS AP Diamonds Warszawa – Legia Warszawa 5:0
  • Mazovia Grodzisk Mazowiecki – LUKS Astoria Junior Szczerców 2:0
  • UKS SMS Łódź – KS AP Diamonds Warszawa 6:1
  • Legia Warszawa – Mazovia Grodzisk Mazowiecki 4:3
  • LUKS Astoria Junior Szczerców – KS AP Diamonds Warszawa 0:5
  • Legia Warszawa – UKS SMS Łódź 0:3
  • Mazovia Grodzisk Mazowiecki – KS AP Diamonds Warszawa 1:2
  • Legia Warszawa – LUKS Astoria Junior Szczerców 3:1
  • Mazovia Grodzisk Mazowiecki – UKS SMS Łódź 1:10

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1. UKS SMS Łódź (awans) 4 12 23-2
2. KS AP Diamonds Warszawa (awans) 4 9 13-7
3. Legia Warszawa 4 6 7-12
4. Mazovia Grodzisk Mazowiecki 4 3 7-16
5. LUKS Astoria Junior Szczerców 4 0 1-14

 

—————————————————

Grupa 5:

  • Unia Opole – Bielawianka Bielawa 0:2
  • Rolnik B.Głogówek – Plon Błotnica Strzelecka 7:2
  • Ślęza Wrocław – Unia Opole 2:0
  • Unia Opole – Rolnik B.Głogówek 4:5
  • Plon Błotnica Strzelecka – Ślęza Wrocław 0:5
  • Bielawianka Bielawa – Plon Błotnica Strzelecka 4:0
  • Ślęza Wrocław – Rolnik B.Głogówek 11:0
  • Bielawianka Bielawa – Rolnik B.Głogówek 4:2
  • Unia Opole – Plon Błotnica Strzelecka 2:1
  • Ślęza Wrocław – Bielawianka Bielawa 2:2

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1. Ślęza Wrocław (awans) 4 10 20-2
2. Bielawianka Bielawa (awans) 4 10 12-4
3. Rolnik B.Głogówek 4 6 14-21
4. Unia Opole 4 3 6-10
5. Plon Błotnica Strzelecka 4 0 3-18

 

—————————————————

Grupa 6:  

  • TS ROW Rybnik – Polonia Tychy 2:1
  • Polonia Tychy – Skra Częstochowa 0:5
  • TS ROW Rybnik – Skra Częstochowa 4:0

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1. TS ROW Rybnik (awans) 2 6 6-1
2. Skra Częstochowa 2 3 5-4
3. Polonia Tychy 2 0 1-7

MTS Knurów i SWD Wodzisław Śląski wycofały się z rozgrywek.

—————————————————

Grupa 7:

  • Tarnovia Tarnów – FSA Kraków 2:0
  • Iskra Brzezinka – Wierzbowianka Wierzbno 2:3
  • Iskra Brzezinka – FSA Kraków 0:3
  • Tarnovia Tarnów – Wierzbowianka Wierzbno 2:7
  • FSA Kraków – Wierzbowianka Wierzbno 2:1
  • Iskra Brzezinka – Tarnovia Tarnów 3:5

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1. Wierzbowianka Wierzbno (awans) 3 6 11-6
2. FSA Kraków (awans) 3 6 5-3
3. Tarnovia Tarnów 3 6 9-10
4. Iskra Brzezinka 3 0 5-11

Pogorzanka Pogorzyce wycofała się z rozgrywek.

—————————————————

Grupa 8:

  • Beniaminek Profbud Krosno – UKS 3 Staszkówka Jelna 7:2
  • Górnik Łęczna – KSP Kielce 6:3
  • Beniaminek Profbud Krosno – Górnik Łęczna 8:4
  • KSP Kielce – Staszkówka Jelna 1:1
  • Beniaminek Profbud Krosno – KSP Kielce 6:2
  • Górnik Łęczna – UKS 3 Staszkówka Jelna 2:1

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1. Beniaminek Profbud Krosno (awans) 3 9 21-8
2. Górnik Łęczna 3 6 12-12
3. UKS 3 Staszkówka Jelna 3 1 4-10
4. KSP Kielce 3 1 6-13

DAP Dębica wycofały się z rozgrywek.

————————————————-

Grupa 9:  

  • Puszcza Niepołomice – Canpack Okocimski Brzesko 3:2
  • Wisła Brzeźnica – Respekt Myślenice 5:0 walkower (na boisku 4:1)
  • Puszcza Niepołomice – Wisła Brzeźnica 0:7
  • Respekt Myślenice – Canpack Okocimski Brzesko 0:5 walkower (na boisku 4:0)
  • Puszcza Niepołomice – Respekt Myślenice 5:0 walkower (na boisku 6:2)
  • Canpack Okocimski Brzesko – Wisła Brzeźnica 2:9

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1. Wisła Brzeźnica (awans) 3 9 20-3
2. Puszcza Niepołomice 3 6 8-9
4. Canpack Okocimski Brzesko 3 3 9-12
3. Respekt Myślenice 3 0 0-15

 

—————————————————

Klasyfikacja zespołów z 2 miejsc:

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1. AZS UAM Poznań (awans) 3 7 38-3
2. Bielawianka Bielawa (awans) 3 7 8-4
3. EKOSPORT Białystok (awans) 3 6 12-10
4. FSA Kraków (awans) 3 6 5-3
5. KS AP Diamonds Warszawa (awans) 3 6 8-7
6. Górnik Łęczna 3 6 12-12
7. Puszcza Niepołomice 3 6 8-9
8. UKSUKS Ząbkovia   3 4 6-5


Skra Częstochowa
 – nie sklasyfikowana ze względów na zbyt małą liczbę zespołów uczestniczących w turnieju.

Źródło informacji: futsalmmp.pl