Trwają eliminacje MMP U14 w futsalu rozgrywane w czterech makroregionach.

Na dziś znamy cztery zespoły które zagrają w turnieju finałowym. Są nimi gospodarz (organizator) turnieju finałowego AZS UW Warszawa, obrońca tytułu Mazovia Grodzisk Mazowiecki, UKS 3 Staszkówka Jelna, Wierzbowianka Wierzbno.

Na dziś z turniejów eliminacji wycofało się aż 7 zespołów: Hanza Elbląg, Polonia Bytom, Stradom Częstochowa, Wisła II Brzeźnica, Wierzbowianka II Wierzbno, LKS Szaflary i Wisła Brzeźnica

Planowane turnieje oraz wyniki eliminacji:

Makroregion 1 (WZPN Zachodnio-Pomorski, Wielkopolski, Kujawsko-Pomorski, Pomorski) – awans uzyska jeden zespół.

Makroregion 1. Na dziś nie znamy terminu turnieju.

  • Lech Akademy Poznań
  • Lejdis Luboń
  • Tęcza Bydgoszcz
  • Pogoń Tczew
  • Kotwica Kołobrzeg
  • Canicuła Bytów
  • Dragon Bojano

—————————————————————————-

Makroregion 2 (WZPN Warmińsko-Mazurski, Podlaski, Mazowiecki, Łódzki) – awans uzyskają dwa zespoły.
Aktualnie zakończył się jeden turniej eliminacji, z którego do finału makroregionu awansowały Ząbkovia Ząbki i Włókniarz Białystok.

Makroregion 2. Turniej rozegrany.

Wyniki:

  • Włókniarz Białystok – AS Stomil Olsztyn 3:1
  • Ząbkovia Ząbki – AS Stomil Olsztyn 4:2
  • Włókniarz Białystok – Ząbkovia Ząbki 1:2

Tabela:

  1. Ząbkovia Ząbki 2 6 6-3 (awans)
  2. Włókniarz Białystok 2 3 4-3 (awans)
  3. AS Stomil Olsztyn 2 0 3-7

Z turnieju wycofał się zespół Hanza Elbląg.

Makroregion 2 –  termin turnieju 20.01.2019 r.

  • MUKS Praga Warszawa
  • Piastovia Piastów
  • Legia Soccer Schools
  • LUKS Astoria Szczerców Junior (gospodarz)
  • UKS SMS Łódź

——————————————————————-

Makroregion 3 (Lubuski, Dolnośląski, Opolski, Śląski) – awans uzyskają cztery najlepsze zespoły

Zakończyły się trzy turnieje eliminacyjne z których do finału makroregionu 3 awansowały: Rolnik. B.Głogówek, GKS Katowice, UKS Akademia Sportu KSB Lędziny, Polonia Tychy, ROW Rybnik, SWD Wodzisław Śląski.

Makroregion 3
Turniej do rozegrania, hala przy ul. Reymonta w Niemodlinie, 20.01., g.10:00

  • Unia Opole (gospodarz)
  • Ślęza Wrocław
  • AZS PWSZ Wałbrzych
  • MUKS Kostrzyń nad Odrą
  • LKS Bogdańczowice

Makroregion 3

Wyniki:

  • GKS Katowice – Rozbark Bytom 4:2
  • GTW Gliwice – Rolnik B.Głogówek 1:7
  • GKS Katowice – Rolnik B.Głogówek 1:6
  • GTW Gliwice – Rozbark Bytom 1:2
  • Rolnik B.Głogówek – Rozbark Bytom 4:0
  • GTW Gliwice – GKS Katowice 0:7

Tabela:

  1. Rolnik B.Głogówek 3 9 17-2 (awans)
  2. GKS Katowice 3 6 12-8 9 (awans)
  3. Rozbark Bytom 3 3 4-9
  4. GTW Gliwice 3 0 2-16

Z turnieju wycofał się zespół Polonia Bytom.

Makroregion 3

Wyniki:

  • KSB Lędziny – Polonia Tychy 4:2
  • KSB Lędziny – UKKS Istebna 1:0
  • Polonia Tychy – Gol Częstochowa 8:3
  • Gol Częstochowa – KSB Lędziny 0:1
  • Gol Częstochowa – UKKS Istebna 0:2
  • UKKS Istebna – Polonia Tychy 2:7

Tabela:

  1. UKS Akademia Sportu KSB Lędziny 3 9 6-2 (awans)
  2. Polonia Tychy 3 6 17-9 (awans)
  3. UKKS Istebna 3 3 4-8
  4. ISD-AJD Gol Częstochowa 3 0 3-11

Z turnieju wycofał się zespół Stradom Częstochowa.

Makroregion 3 – Hala Sportowa Rybnik ul. Św. Józefa 30, 5.01.2019 r., g.9:00

Wyniki:

  • Zantka Chorzów – ROW Rybnik 0:11
  • Wisła Skoczów – Rekord Bielsko-Biała 1:2
  • SWD Wodzisław Śląski – Zantka Chorzów 15:0
  • Wisła Skoczów – ROW Rybnik 1:5
  • SWD Wodzisław Śląski – Rekord Bielsko-Biała 2:1
  • Zantka Chorzów – Wisła Skoczów 0:4
  • ROW Rybnik – SWD Wodzisław Śląski 3:1
  • Zantka Chorzów – Rekord Bielsko-Biała 0:7
  • SWD Wodzisław Śląski – Wisła Skoczów 6:0
  • ROW Rybnik – Rekord Bielsko-Biała 4:0

Tabela:

  1. TS ROW Rybnik 4 12 23-2 (awans)
  2. SWD Wodzisław Śląski 4 9 24-4 (awans)
  3. BTS Rekord Bielsko-Biała 4 6 10-7 
  4. Wisła Skoczów 4 3 6-13
  5. Zantka Chorzów 4 0 0-37

—————————————————————————-

Makroregion 4 (Małopolski, Świętokrzyski, Lubelski, Podkarpacki) – awans uzyskają trzy zespoły. Znamy już dwóch finalistów UKS 3 Staszkówka Jelna, Wierzbowianka Wierzbno. Jest jeszcze jedno wolne miejsce.

Makroregion 4

Turniej do rozegrania (brak terminu).

  • Prądniczanka Kraków
  • Sparta Biłgoraj
  • Naprzód Sobolów
  • Respect Myślenice
  • FSA Kraków

Makroregion 4

Wyniki:

  • Wanda Kraków – UKS 3 Staszkówka Jelna 0:8
  • KSP Kielce – Piast Skawina 2:4
  • UKS 3 Staszkówka Jelna – KSP Kielce 8:2
  • Wanda Kraków – Piast Skawina 0:6
  • Wanda Kraków – KSP Kielce 1:6
  • Piast Skawina – UKS 3 Staszkówka Jelna 1:1 

Tabela końcowa:

  1. UKS 3 Staszkówka Jelna 3 7 17-3 (awans do finałów MMP)
  2. MTS Piast Skawina 3 7 11-3
  3. KSP Kielce 3  3  10-13
  4. Wanda Kraków 3 0  1-20

Z turnieju wycofały się zespoły Wisła II Brzeźnica  i Wierzbowianka II Wierzbno.

Makroregion 4

Wyniki:

  • Wierzbowianka – AZS UJ Kraków 21:0
  • Wierzbowianka – ULKS Chrzanów 10:1
  • AZS UJ Kraków – ULKS Chrzanów 3:8

Tabela:

  1. Wierzbowianka Wierzbno 2 6 12-2 (awans do finałów MMP)
  2. ULKS Chrzanów 2 3 9-13
  3. AZS UJ Kraków 2 0 3-29

Z turnieju wycofały się zespoły LKS Szaflary i Wisła Brzeźnica.