Do finałów EURO2022 awansowały już reprezentacje: Holandia, Dania, Norwegia, Szwecja, Niemcy, Francja. Zostało jeszcze 9 wolnych miejsc.

Eliminacje EURO 2022

Grupa A

  • Turcja – Rosja, 01.12., 15:00
  • Słowenia – Estonia, 01.12, 18:00
  • Holandia – Kosowo, 01.12., 18:30
  • Estonia – Słowenia (w pierwszym terminie mecz odwołany)

Tabela:

miejsce zespół mecze punkty bramki
1. Holandia (awans) 9 27 42-3
2. Rosja 9 21 21-5
3. Słowenia  8 12 20-12
4. Kosowo 9 10 6-23
5. Turcja  9 5 8-26
6. Estonia  8 1 1-29

————————————————————

 Grupa B

  • Gruzja – Bośnia i Hercegowina, 01.12., 12:00
  • Dania – Włochy, 01.12., 17:15
  • Izrael – Malta, 01.12,18:00
  • Włochy – Izrael (w pierwszym terminie mecz odwołany)

Tabela:

miejsce zespół meczów pkt bramki
1. Dania (awans) 9 27 48-1
2. Włochy 8 21 25-5
3. Bośnia i Hercegowina 9 15 16-17
4. Izrael 8 7 10-16
5. Malta 9 7 9-30
6. Gruzja 9 0 3-42


—————————————————-

Grupa C

  • Irlandia Północna – Wyspy Owcze, 01.12., 20:00
  • Walia – Białoruś, 01.12., 20:10
  • Norwegia – Białoruś (w pierwszym terminie mecz odwołany)

Tabela:

miejsce zespół mecze punkty bramki
1. Norwegia (awans) 6 18 34-1
2. Walia  7 11 13-4
3. Irlandia Północna  7 11 12-16
4. Białoruś  6 6 11-12
5. Wyspy Owcze  6 0 0-37


————————————————————

Grupa D

  • Czechy – Mołdawia, 01.12., 15:00
  • Hiszpania – Polska (w pierwszym terminie mecz odwołany)
  • Azerbejdżan – Hiszpania (w pierwszym terminie mecz odwołany)
  • Azerbejdżan – Mołdawia (w pierwszym terminie mecz odwołany)

Tabela:

miejsce zespół mecze punkty bramki
1. Hiszpania   6 16 32-1
2. Polska   7 14 16-2
3. Czechy 7 13 17-9
4. Mołdawia    6 3 3-35
5. Azerbejdżan    6 0 1-22


———————————————————–

Grupa E

  • Portugalia – Albania, 01.12., 18:45
  • Szkocja – Finlandia, 01.12., 20:30
  • Szkocja – Portugalia (w pierwszym terminie mecz odwołany)
  • Cypr – Szkocja (w pierwszym terminie mecz odwołany)
  • Cypr – Finlandia (w pierwszym terminie mecz odwołany)
  • Finlandia – Portugalia (w pierwszym terminie mecz odwołany)

Tabela:

miejsce zespół mecze punkty bramki
1. Finlandia 5 13 17-2
2. Portugalia 5 13 7-1
3. Szkocja 5 9 16-2
4. Albania 7 6 7-20
5. Cypr 6 0 0-22

 
———————————————————–

Grupa F

  • Węgry – Islandia, 01.12., 15:30
  • Słowacja – Szwecja, 01.12., 18:00

Tabela:

miejsce zespół meczów pkt bramki
1. Szwecja (awans) 7 19 34-2
2. Islandia 7 16 24-5
3. Słowacja 7 10 7-13
4. Węgry 7 7 11-19
5. Łotwa 8 0 2-39


——————————————————

Grupa G

  • Austria – Serbia, 01.12., 18:30
  • Francja – Kazachstan, 01.12., 21:00

Tabela:

miejsce zespół mecze punkty bramki
1. Francja (awans) 7 19 32-0
2. Austria  7 16 21-3
3. Serbia   7 12 21-11
4. Macedonia Północna   8 6 8-39
5. Kazachstan  7 0 2-31

 
———————————————————–

Grupa H

  • Chorwacja – Rumunia, 01.12., 16:00
  • Belgia – Szwajcaria, 01.12., 20:00

Tabela:

miejsce zespół mecze punkty bramki
1. Szwajcaria 7 19 20-2
2. Belgia   7 18 33-5
3. Rumunia 7 9 12-16
4. Chorwacja 7 7 7-18
5. Litwa 8 0 1-32

 
————————————————————

Grupa I

  • Irlandia – Niemcy, 01.12., 18:00
  • Ukraina – Czarnogóra, 01.12., 18:00

Tabela:

miejsce zespół mecze punkty bramki
1. Niemcy (awans) 7 21 43-0
2. Irlandia 7 13 10-7
3. Ukraina 7 12 14-20
4. Grecja 8 7 6-21
5. Czarnogóra 7 0 1-26