Do finałów EURO2022 awansowały już reprezentacje: Holandia, Dania, Norwegia, Szwecja, Niemcy. Zostało jeszcze 10 wolnych miejsc.
Eliminacje EURO 2022
Grupa A
- Estonia – Turcja, 27.11, 17:00
- Rosja – Kosowo, 27.11., 17:00
- Turcja – Rosja, 01.12., 15:00
- Słowenia – Estonia, 01.12, 18:00
- Holandia – Kosowo, 01.12., 18:30
- Estonia – Słowenia (w pierwszym terminie mecz odwołany, brak nowego terminu)
Tabela:
miejsce | zespół | mecze | punkty | bramki |
1. | Holandia (awans) | 9 | 27 | 42-3 |
2. | Rosja | 8 | 18 | 18-5 |
3. | Słowenia | 8 | 12 | 20-12 |
4. | Kosowo | 8 | 10 | 6-19 |
5. | Turcja | 8 | 2 | 4-26 |
6. | Estonia | 7 | 1 | 1-24 |
———————————————————
Grupa B
- Gruzja – Malta, 26.11., 12:00
- Gruzja – Bośnia i Hercegowina, 01.12., 12:00
- Dania – Włochy, 01.12., 17:15
- Izrael – Malta, 01.12,18:00
- Włochy – Izrael (w pierwszym terminie mecz odwołany, brak nowego terminu)
Tabela:
miejsce | zespół | meczów | pkt | bramki |
1. | Dania (awans) | 9 | 27 | 48-1 |
2. | Włochy | 8 | 21 | 25-5 |
3. | Bośnia i Hercegowina | 9 | 15 | 16-17 |
4. | Izrael | 8 | 7 | 10-16 |
5. | Malta | 8 | 4 | 5-30 |
6. | Gruzja | 8 | 0 | 3-38 |
——————————————————
Grupa C
- Norwegia – Wyspy Owcze, 11., 20:00 (odwołany)
- Irlandia Północna – Białoruś, 27.11., 20:00
- Irlandia Północna – Wyspy Owcze, 01.12., 20:00
- Walia – Białoruś, 01.12., 20:10
- Norwegia – Białoruś (w pierwszym terminie mecz odwołany, brak nowego terminu)
Tabela:
miejsce | zespół | mecze | punkty | bramki |
1. | Norwegia (awans) | 6 | 18 | 34-1 |
2. | Walia | 7 | 11 | 13-4 |
3. | Irlandia Północna | 6 | 8 | 9-14 |
4. | Białoruś | 5 | 6 | 9-9 |
5. | Wyspy Owcze | 6 | 0 | 0-36 |
———————————————————
Grupa D
- Hiszpania – Mołdawia, 27.11, 21:00
- Czechy – Mołdawia, 01.12., 15:00
- Hiszpania – Polska, 01.12., 21:00
- Azerbejdżan – Hiszpania (w pierwszym terminie mecz odwołany, brak nowego terminu)
- Azerbejdżan – Mołdawia (w pierwszym terminie mecz odwołany, brak nowego terminu)
Tabela:
miejsce | zespół | mecze | punkty | bramki |
1. | Polska | 7 | 14 | 16-2 |
2. | Hiszpania | 5 | 13 | 22-1 |
3. | Czechy | 7 | 13 | 17-9 |
4. | Mołdawia | 5 | 3 | 3-25 |
5. | Azerbejdżan | 6 | 0 | 1-22 |
——————————————————–
Grupa E
- Albania – Cypr, 27.11., 14:00
- Portugalia – Szkocja, 27.11., 20:00
- Portugalia – Albania, 01.12., 18:45
- Szkocja – Finlandia, 01.12., 20:30
- Szkocja – Portugalia (w pierwszym terminie mecz odwołany, brak nowego terminu)
- Cypr – Szkocja (w pierwszym terminie mecz odwołany, brak nowego terminu)
- Cypr – Finlandia (w pierwszym terminie mecz odwołany, brak nowego terminu)
- Finlandia – Portugalia (w pierwszym terminie mecz odwołany, brak nowego terminu)
Tabela:
miejsce | zespół | mecze | punkty | bramki |
1. | Finlandia | 5 | 13 | 17-2 |
2. | Portugalia | 4 | 10 | 6-1 |
3. | Szkocja | 4 | 9 | 16-1 |
4. | Albania | 6 | 3 | 3-20 |
5. | Cypr | 5 | 0 | 0-18 |
——————————————————–
Grupa F
- Słowacja – Islandia, 26.11., 18:00
- Węgry – Islandia, 01.12., 15:30
- Słowacja – Szwecja, 01.12., 18:00
Tabela:
miejsce | zespół | meczów | pkt | bramki |
1. | Szwecja (awans) | 7 | 19 | 34-2 |
2. | Islandia | 6 | 13 | 21-4 |
3. | Słowacja | 6 | 10 | 5-10 |
4. | Węgry | 7 | 7 | 11-19 |
5. | Łotwa | 8 | 0 | 2-38 |
—————————————————–
Grupa G
- Kazachstan – Macedonia Północna, 27.11., 12:00
- Francja – Austria, 27.11., 21:00
- Austria – Serbia, 01.12., 18:30
- Francja – Kazachstan, 01.12., 21:00
Tabela:
miejsce | zespół | mecze | punkty | bramki |
1. | Francja | 6 | 16 | 28-0 |
2. | Austria | 6 | 16 | 21-0 |
3. | Serbia | 7 | 12 | 21-11 |
4. | Macedonia Północna | 7 | 3 | 5-38 |
5. | Kazachstan | 6 | 0 | 2-28 |
——————————————————–
Grupa H
- Chorwacja – Litwa, 27.11., 16:00
- Belgia – Szwajcaria, 01.12., 20:00
- Chorwacja – Rumunia, 01.12., 16:00
Tabela:
miejsce | zespół | mecze | punkty | bramki |
1. | Szwajcaria | 7 | 19 | 19-2 |
2. | Belgia | 7 | 18 | 33-5 |
3. | Rumunia | 7 | 9 | 11-15 |
4. | Chorwacja | 6 | 4 | 6-18 |
5. | Litwa | 7 | 0 | 1-30 |
——————————————————–
Grupa I
- Niemcy – Grecja, 27.11., 16:00
- Irlandia – Niemcy, 01.12., 18:00
- Ukraina – Czarnogóra, 01.12., 18:00
Tabela:
miejsce | zespół | mecze | punkty | bramki |
1. | Niemcy (awans) | 6 | 18 | 37-0 |
2. | Irlandia | 7 | 13 | 10-7 |
3. | Ukraina | 7 | 12 | 14-20 |
4. | Grecja | 7 | 7 | 6-15 |
5. | Czarnogóra | 7 | 0 | 1-26 |