Polki przystąpiły do meczu z Azerbejdżanem jako zdecydowane faworytki. W 19 minucie meczu pierwszą bramkę dla Polek strzeliła Ewa Pajor po asyście Gabrieli Grzywińskiej. W 44 minucie meczu Polki prowadziły już 2:0. Tym razem bramkę strzeliła Aleksandra Sikora. W pierwszej połowie Polki oddały na bramkę Azerek 13 strzałów z czego 7 było światło bramki. W 63 minucie meczu na boisko weszła Weronika Zawistowska zmieniając Natalię Chudzik. Mecz zaostrzył się. W 63 minucie meczu żółtą kartą została ukarana Małgorzata Mesjasz, a w 65 minucie Paulina Dudek. W 68 minucie meczu na boisko weszła Ewelina Kamczyk zmieniając Emilię Zdunek. W 78 minucie meczu z boiska zeszła Katarzyna Daleszczyk, a na jej miejsce weszła Agata Tarczyńska. W 90 minucie meczu Agata Tarczyńska dała dobrą zmianę i podwyższyła wynik meczu na 3:0. Minutę później kolejną bramkę strzeliła Ewa Pajor. W 93 minucie meczu Aleksandra Sikora podwyższyła wynik meczu na 5:0.
W całym meczu Polki oddały 30 strzałów z czego 17 było w światło bramki. Natomiast Azerki strzeliły na bramkę Polek tylko 1 raz.

Ostatecznie Polki wygrały 5:0 i zrównały się punktami z Hiszpanią. Teraz czekamy na kwietniowe mecze z Azerbejdżanem i Mołdawią.

Eliminacje EURO 2021.

11.03.2020, eliminacje EURO 2021, grupa D
Azerbejdżan – Polska 0:5 (0:2)
bramki:
 Pajor 19’, 90’+1, Sikora 44’, 90’+3 Tarczyńska 90’

żółta kartka: Parlak – Mesjasz, Dudek

sędzia:  główna: Cristina Trandafir (ROU) – asystentki: Petruta Iugulescu (ROU), Daniela Constantinescu (ROU), techniczna: Iuliana Demetrescu (ROU)

skład Azerbejdżan: SharifovaMahsimova, Mirzaliyeva, Ahmadova, Bakarandze, Hajiyeva, Parlak, Gozukara (89’ Aliyeva), Dorofeeva, Aliyeva, Acar

skład Polska: Kiedrzynek – Grzywińska, Mesjasz, Dudek, Sikora, Zdunek (68’ Kamczyk), Balcerzak, Daleszczyk (78’ Tarczyńska), Chudzik (63’ Zawistowska), Grabowska, Pajor