Eliminacje EURO 2022

Aż do 41 minuty czekaliśmy na pierwszą bramkę Polek. Szczęśliwą strzelczynią była Małgorzata Mesjasz, która po wrzutce piłki z rzutu rożnego strzeliła bramkę głową. Przed strzeleniem bramki Polki atakowały i marnowały dobre sytuacje strzeleckie. Najlepsze zmarnowała Agata Tarczyńska i Agnieszka Winczo. Do szatni Polki schodziły ze skromnym 1:0. Druga połowa zaczęła się od bramki dla Polek. W 47 minucie meczu na 2:0 bramkę strzeliła Weronika Zawistowska po dośrodkowaniu Dominiki Grabowskiej. W 65 minucie meczu ponownie Dominika Grabowska zagrała do Weroniki Zawistowskiej i na tablicy świetlnej było 3:0 dla Polski. Do końca meczu Polki atakowały bramkę Azerek ale więcej bramek już nie zdobyły.