W zaległym meczu 11 kolejki Śląsk Wrocław na swoim stadionie podjął Medyka Konin. Od początku meczu przyjezdne narzuciły swój styl gry co skutkowało szybko strzelonymi bramkami. W 9 minucie meczu szybka kontra Medyka zakończyła się bramką strzeloną przez Gabrielę Grzywińską. Asystę przy tej bramki zaliczyła Dominika Kopińska. W 13 minucie było już 0:2, bramkę strzeliła Nikol Kaletka, po dośrodkowaniu Anny Gawrońskiej i zgraniu piłki głową przez Dominikę Kopińską. Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ już zmianie. Po 2 asystach Dominika Kopińska w 55 minucie meczu strzeliła bramkę na 3:0. Tym razem asystę zaliczyła Anna Gawrońska. W 71 meczu Jagoda Sapor została ukarana czerwoną kartką. Karta była za faul na zawodniczce Śląska, która wychodziła na dogodną pozycję strzelecką. Ostatecznie Medyk zasłużenie wygrał 3:0.

15.11.2020, Wrocław, ekstraliga, 11 kolejka (zaległa)
Śląsk Wrocław – Medyk Konin 0:3 (0:2)