Już w 3 minucie Joanna Wróblewska wykorzystała gapiostwo obrony Olimpii i zachowując zimną krew wykorzystała okazję do strzelenia bramki. W tej sytuacji reprezentantka Polski pokazał duże umiejętności techniczne ! W 43 minucie meczu Patrycja Michalczyk z rzutu wolnego wrzuciła piłkę w pole karne wprost na głowę Amelii Bińkowskej, która umieściła piłkę w bramce Śląska. Do przerwy wynik meczu była remisowy, 1:1. W 48 minucie Kamila Czudecka strzeliła bramkę na 2:1, po świetnym podaniu Mai Jurczenko. W 65 minucie meczu Julia Mularczyk wykorzystała fatalny błąd całego bloku defensywy Olimpii. Minutę później było już tylko 3:2. Kornela Grosicka zdobyła bramkę kontaktową strzałem głową. Bramka padła po błędzie Anny Bocian, która przepuściła dośrodkowaną piłki w pole bramkowe Śląska. W 90 minucie meczu Martyna Brodzik wyrównała stan meczu na 3:3 po świetnym podaniu Aleksandry Witczak. W doliczonym czasie gry Karolina Iwaśko strzeliła bramkę dla gospodyń na 4:3. Mecz był dobrym i otwartym spotkaniem. Zawodniczki stworzyły dużo sytuacji bramkowych, co przełożyło się na strzelenie 7 bramek !