Ekstraliga

15 listopada

  • Śląsk Wrocław – Medyk Konin, 15 listopada, 12:00 (zaległy z 11 kolejki)

————————————

Puchar Polski

15 listopada

  • AP Lotos Gdańsk (Eks) – LKS Rolnik B. Głogówek (Eks), 15 listopada, 11:00

————————————-

I liga

15 listopada

  • Resovia Rzeszów – Piastovia Piastów, 15 listopada, 14:00

————————————

II liga, grupa: wschodnia

Kolejka 13 – 14-15 listopada

15 listopada

  • Loczki Wyszków – AZS UW Warszawa, 15 listopada, 13:00
  • Wanda Kraków – Ząbkovia Ząbki, 15 listopada, 13:00

———————————–

II liga, grupa zachodnia

15 listopada

  • AP Kotwica Kołobrzeg – Medyk II Konin, 15 listopada, g.13:00 (zaległy z 8 kolejki)

————————————

III liga, grupa: I

15 listopada

  • Forty Piątnica – DARGFIL Tomaszów Mazowiecki, 15 listopada, 13:00 (zaległy z 9 kolejki)

————————————–

III liga, grupa: II

Kolejka 11 – 14-15 listopada

15 listopada

  • Lew Lębork – KTS-K Luzino, 15 listopada, 13:00
  • Energetyk Junior Gryfino – Victoria Sianów, 15 listopada, 13:00

—————————————

III liga, grupa: III

15 listopada

  • Polonia Świdnica – Polonia Prószków, 15 listopada, 14:00  (zaległy z 8 kolejki)

—————————————–

CLJ U17

Centralna Liga Juniorek U17, grupa południowa

Kolejka 9 – 14-15 listopada

15 listopada

  • GKS Górnik Łęczna – Bronowianka Kraków, 15 listopada, 9:00
  • UKS 3 Staszkówka-Jelna – KKS Zabrze, 15 listopada, 12:00

——————————————-

Centralna Liga Juniorek U17, grupa północna

Kolejka 9 – 14-15 listopada

15 listopada

  • UKS Ząbkovia Ząbki – Włókniarz Białystok, 15 listopada, 12:00
  • AS Stomil Olsztyn – AP Lotos Gdańsk, 15 listopada, 12:00
  • MUKS Praga Warszawa – Pogoń Tczew, 15 listopada, 14:00

——————————————–

Ekstraliga Futsalu, grupa południowa

Kolejka 2 – 14/15 listopada

15 listopada

  • AZS UEK Słomiczanka Słomniki – BTS Rekord, 15 listopada, 18:00
  • AZS UJ Kraków – LKS Rolnik B.Głogówek, 15 listopada, 18:00

———————————————–

I liga, grupa południowa 1

15 listopada

  • KS Unia Opole – UKS ISD-UJD Częstochowa, 15 listopada, 12:30