Orlen Ekstraliga 

Kolejka 3 – 2-3 września

  • GKS Katowice – Górnik Łęczna, 31 sierpnia, 13:00
  • Śląsk Wrocław – Pogoń Szczecin, 2 września, 11:45
  • Pogoń Tczew – AZS UJ Kraków, 2 września, 12:00
  • Czarni Sosnowiec – Stomilanki Olsztyn, 2 września, 15:00
  • Rekord Bielsko-Biała – UKS SMS Łódź, 2 września, 14:00
  • AP Orlen Gdańsk – Medyk Konin, 2 września, 17:00

——————————-

Orlen I liga 

Kolejka 3 – 2-3 września

  • Lech UAM Poznań – Bielawianka Bielawa, 2 września, 12:00
  • Ząbkovia Ząbki – Resovia Rzeszów, 2 września, 15:00

——————————-

II liga, grupa: południowa

Kolejka 3 – 2-3 września

  • Wanda Kraków – AZS UJ II Kraków, 2 września, 12:00
  • MKS Myszków – Czarni II Sosnowiec, 2 września, 15:00
  • Sokół Kolbuszowa Dolna – Dąb Zabierzów Bocheński, 2 września, 15:00

—————————-

II liga, grupa: północna

Kolejka 3 – 2-3 września

  • Loczki Wyszków – KS Raszyn, 2 września, 12:00
  • Włókniarz Białystok – Nowy Świt Górzno, 2 września, 16:30

————————–

III liga, grupa: I

Kolejka 1 – 2-3 września

  • Ekosport Białystok – Forty Piątnica, 2 września, 10:00
  • Brix Pułtusk – Zamłynie Radom, 2 września, 11:00
  • Diamenty Warszawa – DAGFIL Tomaszów Mazowiecki, 2 września, 11:30

—————————–

III liga, grupa: II

Kolejka 2 – 2-3 września

  • LFA Szczecin – Victoria Sianów, 2 września, 18:30

—————————-

III liga, grupa: III

Kolejka 1 – 2-3 września

  • Mitech Żywiec – LKS Goczałkowice Zdrój, 2 września, 15:00
  • GKS Tychy – Górnik Zabrze, 2 września, 16:00

————————–

III liga, grupa: IV

Kolejka 2 – 2-3 września

  • Iskra Tarnów – Naprzód Sobolów, 2 września, 13:30
  • Pogorzanka Pogorzyce – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski, 2 września, 15:00
  • Football Success Academy Kraków – Iskra Krzemień, 2 września, 16:00

————————–

Orlen Puchar Polski, Wielkopolski ZPN

II runda

  • MKS Kania Gostyń – Lech UAM II Poznań, 02.09., 14:00

—————————

CLJ U16

Kolejka 3 – 2-3 września

Grupa A

  • AP Orlen Gdańsk – Medyk Konin, 02.09., 12:00

Grupa C

  • UKKS Katowice – PTC Pabianice, 02.09., 16:30
  • 1 KS Ślęza Wrocław – GKS GIEKSA Katowice, 02.09., 18:00

Grupa D

  • Górnik Łęczna – AP Beniaminek Krosno, 02.09., 14:00

foto: Wiktoria Kędzia