Ekstraliga

Kolejka 4 – 29-30 sierpnia

30 sierpnia

  • Górnik Łęczna – Śląsk Wrocław, 30 sierpnia, g.13:00
  • GKS Katowice – AZS UJ Kraków, 30 sierpnia, g.13:00
  • Olimpia Szczecin – TS ROW Rybnik, 30 sierpnia, g.15:00
  • Rolnik B.Głogówek – Medyk Konin, 30 sierpnia, g.16:00

——————————————

I liga

Kolejka 3 – 29-30 sierpnia

30 sierpnia

  • Polonia Środa Wielkopolska – Piastovia Piastów, 30 sierpnia, g.12:00
  • KKP Stomilanki Olsztyn – Hydrotruck Radom, 30 sierpnia, g.14:30
  • UKS 3 Staszkówka-Jelna – Resovia Rzeszów, 30 sierpnia, g.16:00

——————————————

II liga

II liga, grupa: wschodnia

Kolejka 3 – 29-30 sierpnia

30 sierpnia

  • Respekt Myślenice – Wanda Kraków, 30 sierpnia, g.12:00
  • Widok Lublin – Sparta Daleszyce, 30 sierpnia, g.13:30
  • KS Raszyn – KSP Kielce, 30 sierpnia, g.14:00
  • AZS UW Warszawa – Włókniarz Białystok, 30 sierpnia, g.14:00
  • Loczki Wyszków – Sokół Kolbuszowa Dolna, 30 sierpnia, g.18:00
  • Prądniczanka Kraków – wolny termin

——————————————–

II liga, grupa: zachodnia

Kolejka 3 – 29-30 sierpnia

30 sierpnia

  • Śląsk II Wrocław – Unifreeze Górzno, 30 sierpnia, g.13:00
  • GSS Grodzisk Wlkp. – Ziemia Lubińska Czerniec, 30 sierpnia, g.15:00
  • AP Kotwica Kołobrzeg – UKS SMS III Łódź, 30 sierpnia, g.16:00
  • WAP Włocławek – Skra Częstochowa, 30 sierpnia, g.17:00
  • Medyk II Konin – wolny termin

———————————————

III liga, Grupa II

Kolejka 1 – 29-30 sierpnia

30 sierpnia

  • Lew Lębork – Błękitni Stargard, 30 sierpnia, g.13:00
  • Juna-Trans Stare Oborzyska – Victoria Niemcz Osielsko, 30 sierpnia, g.14:00

——————————————-

III liga, Grupa III

Kolejka 1 – 29-30 sierpnia

30 sierpnia

  • Polonia Prószków – LKS Błotnica Strzelecka, 30 sierpnia, g.11:00
  • Ślęza Wrocław – Unia Opole, 30 sierpnia, g.17:00

—————————————— 

III liga, Grupa IV

Kolejka 2 – 29-30 sierpnia

30 sierpnia

  • Iskra Brzezinka – Iskra Krzemień, 30 sierpnia, g.11:00
  • Dąb Zabierzów Bocheński – DAP Dębica, 30 sierpnia, g.11:00
  • Naprzód Sobolów – Podgórze Kraków, 30 sierpnia, g.17:00

——————————————- 

Puchar Polski, Łódzki ZPN

II runda

  • Pogoń Zduńska Wola – Włókniarza Konstantynów Łódzki, 30 sierpnia, g.17:00

——————————————–

Puchar Polski, Śląski ZPN

II runda

  • MKS Myszków – KKS Polonia Tychy, 30 sierpnia, g.11:00
  • UKKS Istebna – KKS Wisła Skoczów, 30 sierpnia, g.11:00
  • LKS Goczałkowice – TS Mitech Żywiec, 30 sierpnia, g.17:00

—————————————–

Puchar Polski, Zachodniopomorski ZPN

I runda

  • Olimpia II Szczecin – UKS Victoria SP2 Sianów, 30 sierpnia, g.17:30

—————————————-

Puchar Polski, Wielkopolski ZPN

I runda

  • KS Lipno Stęszew – AZS UAM Poznań, 30 sierpnia, g.13:00
  • AZS UAM II Poznań – AZS PWSZ Konin, 30 sierpnia, g.18:00
  • Ostrovia II Ostrów Wlkp. – Grom Wolsztyn, 30 sierpnia, g.11:00

 

Autor foto: Skra Ladies Częstochowa