Ekstraliga 

Kolejka 3 – 27-28 sierpnia

  • AZS UJ Kraków – Górnik Łęczna, 27 sierpnia, 10:45
  • Śląsk Wrocław – Sportis KKP Bydgoszcz, 27 sierpnia, 12:00
  • Medyk Konin – AP Orlen Gdańsk, 27 sierpnia, 12:00
  • GKS Katowice – Pogoń Szczecin, 27 sierpnia, 12:00
  • Pogoń Tczew – Czarni Sosnowiec, 27 sierpnia, 16:00
  • UKS SMS Łódź – Hydrotruck Radom, 27 sierpnia, 17:00

——————————————

I liga 

Kolejka 3 – 27 sierpnia

  • Checz Marcus Gdynia – Polonia Środa Wielkopolska, 27 sierpnia, 11:00
  • UKS 3 Staszkówka-Jelna – UKS SMS II Łódź, 27 sierpnia, 12:30
  • Resovia Rzeszów – SWD Wodzisław Śląski, 27 sierpnia, 16:30
  • Skra Częstochowa – Ząbkovia Ząbki, 27 sierpnia, 19:00

—————————————–

II liga, grupa: południowa

Kolejka 3 – 27-28 sierpnia

  • Sokół Kolbuszowa Dolna – KSP Kielce, 27 sierpnia, 12:30
  • AZS UJ II Kraków – Rolnik Biedrzychowice, 27 sierpnia, 14:00

—————————————-

II liga, grupa: północna

Kolejka 3 – 27-28 sierpnia

  • Lech/UAM Poznań – MUKS Praga Warszawa, 27 sierpnia, 12:00
  • GSS Grodzisk Wielkopolski – Nowy Świt Górzno, 27 sierpnia, 12:00
  • Włókniarz Białystok – WAP Włocławek 27 sierpnia, 15:30
  • KS Raszyn – PTC Pabianice, 27 sierpnia, 16:00

——————————————–

III liga, grupa: II

Kolejka 1 – 27-28 sierpnia

  • WIKĘD Luzino – Lechia Gdańsk, 27 sierpnia, 11:00
  • LFA Szczecin – KKP Chełmża, 27 sierpnia, 11:00
  • Błękitni Stargard – Victoria Sianów, 27 sierpnia, 13:00
  • Warta Poznań – KA 4 resPect Krobia, 27 sierpnia, 13:15

—————————————

III liga, grupa: III

Kolejka 1 – 27-28 sierpnia

  • MKS Myszków – Czarni II Sosnowiec, 27 sierpnia, 17:00

—————————————

III liga, grupa: IV

Kolejka 2 – 27-28 sierpnia

  • Pogorzanka Pogorzyce – Górnik II Łęczna, 27 sierpnia, 12:00
  • KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Resovia II Rzeszów, 27 sierpnia, 12:00
  • Inter Gnojnica – Izolator Boguchwała, 27 sierpnia, 17:00

—————————————–

Puchar Polski, Małopolski ZPN

II runda, 27-28.08.

  • Radziszowianka – Wisła Kraków, 27.08.2022, godz. 11:00

—————————————-

CLJ U17, grupa północna

Kolejka 2 – 27-28 sierpnia

  • UKS Ząbkovia Ząbki – UKS SMS Łódź, 27.08., 12:00
  • Checz Gdynia (b) – Legia Soccer Schools Warszawa (b), 27.08., 17:30

————————————-

CLJ U17, grupa południowa

Kolejka 2 – 27-28 sierpnia

  • Sportowa Czwórka Radom – Resovia Rzeszów 1:3
  • Śląsk Wrocław (b) – KSP Kielce (b), 27.08., 16:00
  • Wisła Wizards Kraków – Górnik Łęczna, 27.08., 16:00
  • UKS 3 Weronica Staszkówka-Jelna – SWD Wodzisław Śląski, 27.08., 16:30