Ekstraliga

17 października

  • Śląsk Wrocław – Olimpia Szczecin, 17 października, 12:00

———————————————–

I liga

Kolejka 9 – 17-18 października

17 października

  • MUKS Praga Warszawa – Polonia Środa Wielkopolska, 17 października, 12:00
  • UKS SMS II Łódź – Rekord Bielsko-Biała, 17 października, 15:00.

————————————————-

II lig, grupa: wschodnia

Kolejka 10 – 17-18 października

17 października

  • Sparta Daleszyce – KSP Kielce, 17 października, 12:00
  • KS Raszyn – AZS UW Warszawa, 17 października, 13:00
  • Prądniczanka Kraków – Loczki Wyszków, 17 października, 14:00
  • Ząbkovia Ząbki – Respekt Myślenice, 17 października, 14:00
  • Widok Lublin – Sokół Kolbuszowa Dolna, 17 października, 16:00

——————————————-

II liga, grupa: zachodnia

Kolejka 9 – 17-18 października

17 października

  • Śląsk II Wrocław – AP Kotwica Kołobrzeg, 17 października, 11:00

————————————————–

III liga, grupa: I

Kolejka 7 – 17-18 października

17 października

  • Zamłynie Radom – DARGFIL Tomaszów Mazowiecki, 17 października, 12:00
  • Astoria Szczerców Junior – Pogoń Zduńska Wola,  17 października, 15:00

————————————

III liga, grupa: II

Kolejka 8 – 17-18 października

17 października

  • Lechia Gdańsk – Marcus Gdynia, 17 października, 11:00
  • Victoria Sianów – KA 4 resPect Krobia, 17 października, 13:30

——————————–

III liga, grupa: III

Kolejka 8 – 17-18 października

17 października

  • MUKS Kostrzyn nad Odrą – Czarni II Sosnowiec, 17 października, 14:00
  • Polonia Świdnica – Polonia Prószków, 17 października, 14:00
  • Ślęza Wrocław – LKS Błotnica Strzelecka, 17 października, 14:30

—————————————-

III liga, grupa: IV

Kolejka 9 – 17-18 października

17 października

  • Podgórze Kraków – Starówka Nowy Sącz, 17 października, 11:00

———————————————-

CLJ U17

Kolejka 5 – 17-18 października

17 października

  • Unia Opole – SWD Wodzisław Śląski, 17 października, g.13:00
  • Ślęza Wrocław – UKS SMS Łódź, 17 października, g.17:30

————————————————————

Centralna Liga Juniorek U17, grupa północna

Kolejka 5 – 17-18 października

17 października

  • AS Stomil Olsztyn – Sportowa Czwórka Radom, 17 października, g.12:00