Ekstraliga

12 września

  • Górnik Łęczna – GKS Katowice, 12 września, g.11:15
  • Sportis KKP Bydgoszcz – Śląsk Wrocław, 12 września, g.12:00
  • Czarni Sosnowiec -TS ROW Rybnik, 12 września, g.13:00
  • Olimpia Szczecin – AZS UJ Kraków, 12 września, g.14:00
  • Rolnik B.Głogówek – UKS SMS Łódź, 12 września, g.16:00
  • AP Lotos Gdańsk – Medyk Konin, 12 września, g.18:00

————————————————–

I liga

12 września

  • Pogoń Tczew –  Hydrotruck Radom, 12 września, g.12:00
  • MUKS Praga Warszawa – Piastovia Piastów, 12 września, g.12:00
  • Tarnovia Tarnów – UKS SMS II Łódź, 12 września, g.12:00
  • Polonia Środa Wlkp. – KKP Stomilanki Olsztyn, 12 września, g.14:00

———————————————–

 II liga, grupa: wschodnia

12 września

  • Prądniczanka Kraków – Sparta Daleszyce, 12 września, g.12:00
  • Ząbkovia Ząbki – Widok Lublin, 12 września, g.12:00
  • AZS UW Warszawa – Rysy Bukowina Tatrzańska, 12 września, g.13:30
  • Respekt Myślenice – KSP Kielce, 12 września, g.16:00

————————————————–

II liga, grupa: zachodnia

12 września

  • Bielawianka Bielawa – UKS SMS III Łódź, 12 września, g.16:00

—————————————-

III liga, grupa: I

Wszystkie mecze zaplanowano na 13.09.2020.

—————————————–

III liga, grupa: II

12 września

  • KA 4 resPect Krobia – Victoria Niemcz, 12 września, g.12:00
  • Victoria Sianów – Lechia Gdańsk, 12 września, g.14:00

—————————————-

III liga, grupa: III

12 września

  • Polonia Świdnica – KKS Zabrze, 12 września, g.14:00
  • TKKF Stilon Gorzów Wlkp. – Plon Błotnica Strzelecka, 12 września, g.14:00

————————————–

III liga, grupa: IV

12 września

  • Unia Lublin – Iskra Krzemień, 12 września, g.11:00
  • Naprzód Sobolów – Tarnovia II Tarnów, 12 września, g.12:00
  • Starówka Nowy Sącz – Puszcza Niepołomice, 12 września, g.16:00

———————————————–

Centralna Liga Juniorek U-17, grupa południowa

12 września

  • Bronowianka Kraków – SWD Wodzisław Śląski, 12.09., g.16:00
  • Ślęza Wrocław – UKS 3 Staszkówka-Jelna, 12.09., g.17:00

———————————–

Centralna Liga Juniorek U-17, grupa północna

12 września

  • Sportowa Czwórka Radom – TKKF Stilon Gorzów, 12.09., g.13:00
  • Olimpia Szczecin – Włókniarz Białystok, 12.09., g.16:30