Ekstraliga 

Kolejka 6 – 24-25 września

  • KKP Bydgoszcz – GKS Katowice, 25 września, 12:00

———————————

I liga 

Kolejka 6 – 24-25 września

  • UKS SMS II Łódź – SWD Wodzisław Śląski, 25 września, 12:00
  • Marcus Gdynia – UKS 3 Weronica Staszkówka- Jelna, 25 września, 15:00

———————————

II liga, grupa: południowa

Kolejka 7 – 24-25 września

  • Respekt Myślenice – Podgórze Kraków, 25 września, 12:00
  • AZS UJ II Kraków – ROW Rybnik, 25 września, 16:00
  • Pogoń Zduńska Wola – Ślęza Wrocław, 25 września, 16:0

——————————-

II liga, grupa: północna

Kolejka 7 – 24-25 września

  • AZS UW Warszawa – KS Raszyn, 25 września, 11:00
  • GSS Grodzisk Wielkopolski – PTC Pabianice, 25 września, 12:00
  • WAP Włocławek – Medyk II Konin, 25 września, 12:00
  • Nowy Świt Górzno – Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski, 25 września, 15:00
  • Loczki Wyszków – MUKS Praga Warszawa, 25 września, 17:00

————————

III liga, grupa: I

Kolejka 5 – 24-25 września

  • WAP Warszawa – DARGFiL Tomaszów Mazowiecki, 25 września, 14:00
  • Kolejarz Łódź – Forty Piątnica, 25 września, 14:00
  • Wisła Płock – Legia Soccer Schools Warszawa, 25 września, 15:00
  • Zawisza Rzgów – Zły Warszawa, 25 września, 15:00
  • Ekosport Białystok – MKS Polonia Warszawa, 25 września, 16:00
  • Włókniarz Konstantynów Łódzki – Zamłynie Radom, 25 września, 17:00

—————————–

III liga, grupa: II

Kolejka 5 – 24-25 września

  • KTS-K Luzino – Victoria Sianów, 25 września, 11:00
  • Victoria Niemcz – KKP Chełmża, 25 września, 12:00
  • Górnicza Konin – KA 4 resPect Krobia, 25 września, 16:00
  • Sportis KKP II Bydgoszcz – Lechia Gdańsk, 25 września, 18:00

——————————

III liga, grupa: III

Kolejka 5 – 24-25 września

  • MUKS Kostrzyn nad Odrą – Górnik Zabrze, 25 września, 13:00
  • MKS Myszków – TKKF Stilon Gorzów Wielkopolski, 25 września, 13:00
  • Czarni II Sosnowiec – Chrobry Głogów, 25 września, 16:00

—————————–

III liga, grupa: IV

Kolejka 6 – 24-25 września

  • MOSiR Lubartów – Górnik II Łęczna, 25 września, 12:00
  • Pogorzanka Pogorzyce – Inter Gnojnica, 25 września, 12:00
  • Iskra Brzezinka – Rysy Bukowina Tatrzańska, 25 września, 13:00
  • Naprzód Sobolów – Izolator Boguchwała, 25 września, 13:00

———————–

CLJ U17, grupa północna

Kolejka 4 – 24-25 września

  • Sportis KKP Bydgoszcz – Medyk Konin, 25.09., 16:00
  • MUKS Praga Warszawa – AP Orlen Gdańsk, 25.09., 16:00