Ekstraliga

Kolejka 5 – 5-6 września

6 września

  • Śląsk Wrocław – GKS Katowice 2:0
  • AP Lotos Gdańsk – Górnik Łęczna 0:4

———————————————

I liga

Kolejka 4 – 5-6 września

6 września

  • Resovia Rzeszów – MUKS Praga Warszawa 1:1
  • Piastovia Piastów – UKS 3 Staszkówka-Jelna 0:6

——————————————-

II liga, grupa: wschodnia

Kolejka 4 – 5-6 września

6 września

  • Włókniarz Białystok – Respekt Myślenice 0:4
  • KSP Kielce – AZS UW Warszawa 2:1
  • Ząbkovia Ząbki – wolny termin

———————————————

II liga, grupa: zachodnia

Kolejka 4 – 5-6 września

6 września

  • UKS SMS III Łódź – GSS Grodzisk Wlkp. 3:1
  • Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. – Medyk II Konin 1:4
  • Skra Częstochowa – Unifreeze Górzno 1:1
  • Śląsk II Wrocław – wolny termin

——————————————

III liga, grupa: I

Kolejka 1 – 5-6 września

6 września

  • Zamłynie Radom – Królewscy Płock 0:2
  • DARGFIL Tomaszów Maz. – WAP Warszawa 4:0

——————————————-

III liga, grupa: II

Kolejka 2 – 5-6 września

6 września

  • Spójnia Białe Błota – LFA Szczecin 2:6
  • KTS-K GOSRiT Luzino – Błękitni Stargard 3:2

————————————-

III liga, grupa: III

Kolejka 2 – 5-6 września

6 września

  • KKS Zabrze – MUKS Kostrzyn nad Odrą 3:0
  • Jaskółki Chorzów – Polonia Świdnica 3:6
  • Promień Żary – Polonia Prószków 2:1
  • Ślęza Wrocław – Warta Gorzów Wlkp. 4:5
  • Unia Opole – TKKF Stilon Gorzów Wlkp. 0:1

—————————————–

III liga, grupa: IV

Kolejka 3 – 5-6 września

6 września

  • Hetmanki Włoszczowa – Starówka Nowy Sącz 0:1
  • DAP Dębica – Unia Lublin 3:2
  • Izolator Boguchwała – Naprzód Sobolów 0:2

 ————————————————–

Centralna Liga Juniorek U-17, grupa południowa

1 kolejka (5/6.09.2020)

6 września

  • TS ROW Rybnik – UKS SMS Łódź 0:7
  • SWD Wodzisław Śląski – Górnik Łęczna 2:2
  • Bronowianka Kraków – KKS Zabrze 9:1

——————————————-

Centralna Liga Juniorek U-17, grupa północna

1 kolejka (5/6.09.2020)

6 września

  • Włókniarz Białystok – MUKS Praga Warszawa 0:10
  • TKKF Stilon Gorzów – Medyk Konin 0:9
  • Sportowa Czwórka Radom – AP Lotos Gdańsk 0:8
  • Pogoń Tczew – Olimpia Szczecin 6:0