Ekstraliga

Kolejka 7 – 26-27 września

27 września

  • TS ROW Rybnik – AP Lotos Gdańsk, 27 września, g.11:00
  • GKS Katowice – Sportis KKP Bydgoszcz, 27 września, g.13:00

————————————– 

I liga

Kolejka 6 – 26-27 września

27 września

  • Piastovia Piastów – SWD Wodzisław Śląski, 27 września, 15:00
  • Resovia Rzeszów – Tarnovia Tarnów, 27 września, 16:00
  • KKP Stomilanki Olsztyn – UKS 3 Staszkówka-Jelna, 27 września, 16:00

————————————– 

II liga, grupa: wschodnia

Kolejka 7 – 26-27 września

27 września

  • KS Raszyn – Prądniczanka Kraków, 27 września, 13:00
  • Loczki Wyszków – Rysy Bukowina Tatrzańska, 27 września, 14:00
  • AZS UW Warszawa – Widok Lublin, 27 września, 15:00
  • Ząbkovia Ząbki – Sparta Daleszyce, 27 września, 16:00
  • Sokół Kolbuszowa Dolna – KSP Kielce, 27 września, 16:30

—————————————

II liga, grupa: zachodnia

Kolejka 6 – 26-27 września

27 września

  • Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. – Unifreeze Górzno, 27 września, 11:00
  • WAP Włocławek – Bielawianka Bielawa, 27 września, 14:00
  • AP Kotwica Kołobrzeg – GSS Grodzisk Wlkp., 27 września, 16:00

————————————— 

III liga , grupa: I

Kolejka 4 – 26-27 września

27 września

  • PTC Pabianice – Astoria Szczerców Junior, 27 września, 14:00
  • Ekosport Białystok – Zamłynie Radom, 27 września, 14:30
  • Pogoń Zduńska Wola – Forty Piątnica, 27 września, 16:00
  • WAP Warszawa – Królewscy Płock, 27 września, 16:00

————————————–

III liga, grupa: II

Kolejka 5 – 26-27 września

27 września

  • Lew Lębork – Lechia Gdańsk, 27 września, 13:00
  • Juna-Trans Stare Oborzyska – KTS-K GOSRiT Luzino, 27 września, 14:00
  • Błękitni Stargard – Victoria Niemcz, 27 września, 17:00

————————————–

III liga, grupa: III

Kolejka 5 – 26-27 września

27 września

  • Polonia Prószków – Ślęza Wrocław, 27 września, 11:00
  • TKKF Stilon Gorzów Wlkp. – Jaskółki Chorzów, 27 września, 11:00
  • MUKS Kostrzyn nad Odrą – Unia Opole, 27 września, 13:00
  • Polonia Świdnica – Warta Gorzów Wlkp., 27 września, 14:00
  • Czarni II Sosnowiec – KKS Zabrze, 27 września, 15:00

————————————–

III liga, grupa: IV

Kolejka 6 – 26-27 września

27 września

  • Hetmanki Włoszczowa – Podgórze Kraków,  27 września, 11:00
  • Iskra Brzezinka – Puszcza Niepołomice, 27 września, 11:00
  • Dąb Zabierzów Bocheński – Tarnovia II Tarnów , 27 września, 11:00
  • Unia Lublin – Izolator Boguchwała, 27 września, 13:30
  • DAP Dębica – Iskra Krzemień, 27 września, 16:00

————————————–

Centralna Liga Juniorek U-17, grupa południowa

3 kolejka (26/27.09.2020)

27 września

  • TS ROW Rybnik – Bronowianka Kraków, 27.09., g.15:00

————————————

Centralna Liga Juniorek U-17, grupa północna

3 kolejka (26/27.09.2020)

27 września

  • Pogoń Tczew – Sportowa Czwórka Radom, 27.09., g.12:00
  • TKKF Stilon Gorzów – AP Lotos Gdańsk, 27.09., g.13:00
  • UKS Ząbkovia Ząbki – MUKS Praga Warszawa, 27.09., g.14:00
  • AS Stomil Olsztyn – Olimpia Szczecin, 27.09., g.14:10