Ekstraliga Futsalu, grupa północna
Kolejka 5 – 11/13 grudnia
- AZS UG Gdańsk – AZS UW Warszawa 0:0
- AZS SGGW Warszawa – Unifreeze Górzno 1:7
- AZS UAM Poznań – KS AZS AWF Warszawa 1:3
Tabela
miejsce | zespół | ilość meczów | punkty | bramki |
1. | Unifreeze Górzno | 5 | 13 | 20-10 |
2. | KS AZS AWF Warszawa | 5 | 13 | 19-10 |
3. | AZS UAM Poznań | 5 | 9 | 17-11 |
4. | AZS UW Warszawa | 5 | 4 | 10-12 |
5. | AZS UG Gdańsk | 5 | 4 | 9-14 |
6. | AZS SGGW Warszawa | 5 | 0 | 5-23 |
———————————————-
Ekstraliga Futsalu, grupa południowa
Kolejka 5 – 12/13 grudnia
- BTS Rekord – AZS UP Wanda Kraków 15:1
- AZS UJ Kraków – Wierzbowianka Wierzbno 5:1
- LKS Rolnik B.Głogówek – AZS UEK Słomiczanka Słomniki 2:2
Tabela
miejsce | zespół | ilość meczów | punkty | bramki |
1. | BTS Rekord | 4 | 12 | 38-7 |
2. | LKS Rolnik B.Głogówek | 4 | 7 | 15-18 |
3. | AZS UJ Kraków | 4 | 6 | 17-13 |
4. | AZS UP Wanda Kraków | 4 | 6 | 9-23 |
5. | AZS UEK Słomiczanka Słomniki | 5 | 5 | 11-15 |
6. | Wierzbowianka Wierzbno | 5 | 1 | 13-27 |
——————————-
I liga, grupa północna
Kolejka 4 – 12/13 grudnia
- Włókniarz Białystok – Helios Białystok 2:4
- AZS FLISAK Włocławek – AZS UWM HIGH HEELS Olsztyn 9:2
- Zdrowie Garwolin – wolny termin
Tabela
miejsce | zespół | ilość meczów | punkty | bramki |
1. | Zdrowie Garwolin | 2 | 6 | 9-2 |
2. | Helios Białystok | 3 | 6 | 9-7 |
3. | AZS FLISAK Włocławek | 4 | 6 | 17-10 |
4. | AZS UWM HIGH HEELS Olsztyn | 2 | 3 | 5-11 |
5. | Włókniarz Białystok | 3 | 0 | 2-12 |
———————————–
I liga, grupa południowa 1
Kolejka 4 – 12/13 grudnia
- UKS SAP Brzeg – LKS Plon Błotnica Strzelecka 2:10
- UKS ISD-UJD Częstochowa – MTS Knurów 3:0
- AZS Uniwersytetu Śląskiego – KS Unia Opole 2:6
Tabela
miejsce | zespół | ilość meczów | punkty | bramki |
1. | UKS ISD-UJD Częstochowa | 4 | 12 | 16-6 |
2. | KS Unia Opole | 4 | 6 | 12-7 |
3. | LKS Plon Błotnica Strzelecka | 3 | 6 | 13-5 |
4. | AZS Uniwersytetu Śląskiego | 4 | 6 | 10-13 |
5. | MTS Knurów | 3 | 3 | 3-8 |
6 | UKS SAP Brzeg | 4 | 0 | 8-23 |
———————————–
I liga, grupa południowa 2
Kolejka 4 – 12/13 grudnia
- Kalwarianka Kalwaria – LKS Olimpia Osieczany 8:5
- Respekt Myślenice – Wierzbowianka II Wierzbno 11:0
- Tarnovia Tarnów – wolny termin
Tabela
miejsce | zespół | ilość meczów | punkty | bramki |
1. | Tarnovia Tarnów | 3 | 9 | 40-5 |
2. | Respekt Myślenice | 3 | 9 | 28-4 |
3. | Kalwarianka Kalwaria | 3 | 3 | 10-26 |
4. | Wierzbowianka II Wierzbno | 2 | 0 | 2-22 |
5. | LKS Olimpia Osieczany | 3 | 0 | 10-32 |