Ekstraliga Futsalu, grupa północna

Kolejka 4 – 28/29 listopada

  • Unifreeze Górzno – AZS UAM Poznań 4:3
  • KS AZS AWF Warszawa – AZS UG Gdańsk 4:3
  • AZS UW Warszawa – AZS SGGW Warszawa 5:1

Tabela:

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.  KS AZS AWF Warszawa 4 10 16-9
2.  AZS UAM Poznań 4 9 16-8
3.  Unifreeze Górzno 3 7 12-7
4.  AZS UW Warszawa 3 3 8-9
5.  AZS UG Gdańsk 4 3 9-14
6.  AZS SGGW Warszawa 4 0 4-18

———————————————–

Ekstraliga Futsalu, grupa południowa

Kolejka 4 – 28/29 listopada

  • Wierzbowianka Wierzbno – BTS Rekord 2:8
  • AZS UEK Słomiczanka Słomniki – AZS UJ Kraków 4:1
  • AZS UP Wanda Kraków – LKS Rolnik B.Głogówek 2:4

Tabela:

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.  BTS Rekord 3 9 23-6
2.  AZS UP Wanda Kraków 3 6 8-8
3.  AZS UEK Słomiczanka Słomniki 4 4 9-13
4.  AZS UJ Kraków 3 3 12-12
5.  LKS Rolnik B.Głogówek 2 3 5-11
6.  Wierzbowianka Wierzbno 3 1 7-14

 

——————————–

I liga, grupa północna

Kolejka 3 – 28/29 listopada

  • Helios Białystok – AZS UWM HIGH HEELS Olsztyn 2:3
  • Zdrowie Garwolin – AZS FLISAK Włocławek 5:2
  • Włókniarz Białystok – wolny termin

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1. Zdrowie Garwolin 2 6 9-2
2. AZS UWM HIGH HEELS Olsztyn 1 3 3-2
3. Helios Białystok 2 3 5-5
4. AZS FLISAK Włocławek 2 0 4-8
5. Włókniarz Białystok 1 0 0-4


———————————-

I liga, grupa południowa 1

Kolejka 3 – 28/29 listopada

29 listopada

  • MTS Knurów – UKS SAP Brzeg 2:1
  • KS Unia Opole – LKS Plon Błotnica Strzelecka 1:2
  • UKS ISD-UJD Częstochowa – AZS Uniwersytetu Śląskiego 4:2

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1. UKS ISD-UJD Częstochowa 3 9 13-6
2. KS Unia Opole 3 3 6-5
3. LKS Plon Błotnica Strzelecka 1 3 2-1
4. AZS Uniwersytetu Śląskiego 2 3 6-6
5. MTS Knurów 2 3 3-5
6. UKS SAP Brzeg 3 0 6-13

———————————–

I liga, grupa południowa 2

Kolejka 3 – 28/29 listopada

  • Tarnovia Tarnów – Wierzbowianka II Wierzbno 11:2
  • Respekt Myślenice – LKS Olimpia Osieczany 9:2
  • Kalwarianka Kalwaria – wolny termin

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1. Tarnovia Tarnów 3 9 40-5
2. Respekt Myślenice 2 6 17-4
3. Wierzbowianka II Wierzbno 1 0 2-11
4. LKS Olimpia Osieczany 2 0 5-24
5. Kalwarianka Kalwaria 2 0 2-21