16.12.2016 r., ekstraliga futsalu
Kotwica Kórnik – AZS UG Gdańsk 5:0 (1:0)
bramki: 1:0 Martyna Boguszyńska 16′, 2:0 Sylwia Marek 23′, 3:0 Hanna Cerajewska 28′, 4:0 Sylwia Marek 30′, 5:0 Sylwia Marek 34′

skład Kotwica: Aleksandra Blige – Monika Nowak, Anna Jacewicz, Karolina Wlekła, Katarzyna Sikora oraz Aleksandra Godlewska, Martyna Boguszyńska, Małgorzata Ładniak, Klaudia Szpryc, Sylwia Marek, Justyna Dziabaszewska, Jagoda Zielińska, Hanna Cerajewska, Ewa Weber

skład AZS UG Gdańsk: Malwina Ciesielska – Natalia Urbanowicz, Weronika Sikorska, Izabela Pawłowska, Iwona Wudarczyk oraz Katarzyna Janiec, Urszula Kwasigroch, Aleksandra Paruch, Dagmara Kozłowska, Agnieszka Szultka, Magdalena Szpera, Patrycja Kucharczyk

Pierwsza połowa, do czasu zdobycia bramki przez Boguszyńską, spotkania bardzo wyrównana, spokojne i bardzo trudno było ocenić jakim wynikiem zakończy się to spotkanie.
Niewykluczone że to była strategia trenerki Violi Biegańskiej aby uśpić przeciwniczki.
Jednak po przerwie to zupełnie inne spotkanie, gospodynie bardzo ostro ruszyły na bramkę, bardzo dobrze broniącej Malwiny Ciesielskiej. Kilka bardzo dobrych akcji Kasi Sikora, Moniki Nowak, Hani Cerajewskiej, Martyny Boduszyńskiej, jednak to był mecz Sylwii Marek.
Trzy bramki i jedna ładniejsza od drugiej, no i jeszcze ze dwie mogły być jej udziałem.
W Kotwicy wszystkie zawodniczki zagrały, szczególnie w drugiej połowie, bardzo dobrze/zespołowo. W drużynie z Gdańska, bramkarka Malwina Ciesielska to numer jeden akademiczek.