25.09.2016 r., II liga kobiet 2016/2017, grupa: kujawsko-pomorska
Kotwica Kórnik – KS Olimp Gościno 7:0 (3:0)
bramki; Ewa Weber – 39′ (z karnego), 42′, 58′, 69′, Hanna Cerajewska – 48′, 73′, Klaudia Jędraszyk 45′

Żółta kartka – Klaudia Skoczylas(Olimp)

skład Kotwica –  Ola Blige (84′ Agata  Magoń), Nikocola Majewska, Beata Plewa(62′ Ola Chojnacka), Jagoda Zielińska(73’Patrycja  Grzybkowska), Klaudia  Jaskuła, Klaudia Jędraszyk(58′ Katarzyna Sikora),Ewa  Weber, Martyna Boguszyńska(74′ Marta Boruch),Hanna  Cerajewska, Justyna Dziabaszewska,Viola  Biegańska
Trener Łukasz Jankowiak

skład Olimp – Agata Szymańska, Paulina  Włodarczyk , Katarzyna Adamska,Martyna  Iwanejko, Patrycja Biełoszycka, Andżelika Dondaj, Paulina Adamska, Natalia Rojek, Kinga Szymańska, Klaudia Skoczylas,Wiktoria  Paprocka
Trener Jakub Szczęśniak

Do 30 minuty mecz pojedynek był w miarę wyrównany. W 39 minucie karny dla Kotwicy – dość problematyczny – wykorzystany przez Ewę Weber. Był to strzelecki początek panny Ewy. Chwilę po tym, faul na polu karnym Olimpu, ale sędzina była innego zdania. W 42 minucie Ewa po raz drugi trafia do bramki Agaty Szymańskiej. W 45 minucie celny strzał Klaudii Jędraszyk i bramka do szatni. 3:0 dla Kotwicy. Druga część spotkania, to gra do jednej bramki. 48 minuta Hania Cerajewska i było 4:0. W 58 minucie Ewa Weber, po całej serii rzutów rożnych zdobywa swoją trzecią bramkę w meczu i piątą dla Kotwicy.
Trener Jankowiak wpuszcza na boisko Katarzynę Sikorę, która zdobywa bramki, ale za każdym razem ze spalonego. W 69 minucie po raz czwarty Ewa Weber i było już 6:0.
Kolejne strzały na bramkę Olimpu, a to Sikora, a to Weber, a to Cerajewska.
I ta ostatnia w 73 minucie zdobywa swoją drugą bramkę w meczu, czym ustaliła wynik meczu na 7:0. No cóż mało gościnne okazały się panie z Kórnika dla Gościna.
Na koniec naprawdę duże brawa dla gospodyń, które zagrały dobry mecz.