CLJ U16

Grupa A

  • Warta Poznań – MUKS 11 Zielona Góra 17:0
  • Pogoń Szczecin – LFA Szczecin, 27.08., 12:00
  • Medyk Konin – Checz Gdynia, 27.08., 13:30
  • Pogoń Tczew – AP Orlen Gdańsk, 27.08., 14:30

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1. Warta Poznań 2 6 19-1
2. Pogoń Szczecin 1 3 8-0
3. Medyk Konin 1 3 6-1
4. AP Orlen Gdańsk 1 3 6-3
5. Pogoń Tczew 1 0 1-2
6. Checz Gdynia 1 0 3-6
7. LFA Szczecin 1 0 1-6
8. MUKS 11 Zielona Góra 2 0 0-25

——————-

Grupa B

  • Tęcza Bydgoszcz – AS Stomil Olsztyn, 27.08., 16:00
  • Włókniarz Białystok – Legia Warszawa , 30.08., 11:30
  • MUKS Praga Warszawa – EKOSPORT Białystok, 16.09., ???
  • Stomilanki Olsztyn – KS AP Diamonds Academy, 30.09., 14:00

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1. KS AP Diamonds Academy 1 3 10-0
2. Tęcza Bydgoszcz 1 3 5-0
3. Stomilanki Olsztyn 1 1 2-2
4. Włókniarz Białystok 1 1 2-2
5. MUKS Praga Warszawa 0 0 0-0
6. Legia Warszawa 0 0 0-0
7. EKOSPORT Białystok 1 0 0-5
8. AS Stomil Olsztyn 1 0 0-10

—————–

Grupa C

  • GKS GIEKSA Katowice – UKS AP FEMGOL Lubin 13:0
  • Śląsk Wrocław – 1 KS Ślęza Wrocław, 27.08., 13:00
  • UKS SMS Łódź – UKKS Katowice, 27.08., 18:00
  • PTC Pabianice – KS Dziewczęca APN Strzelce Opolskie, 30.09., 12:00

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1. GKS GIEKSA Katowice 2 6 18-1
2. UKS SMS Łódź 1 3 7-0
3. PTC Pabianice 0 0 0-0
4. 1 KS Ślęza Wrocław 0 0 0-0
5. Śląsk Wrocław 0 0 0-0
6. UKS AP FEMGOL Lubin 0 0 0-0
7. UKKS Katowice 1 0 1-5
8. KS Dziewczęca APN Strzelce Opolskie 1 0 0-7

——————-

Grupa D

  • FSA Kraków – Wisła Nowy Korczyn 9:0
  • AP Beniaminek Krosno – Iskra Tarnów, 27.08., 11:00
  • UKS Wisła Kraków – AZS UJ Kraków, 27.08., 12:00
  • Resovia Rzeszów – Górnik Łęczna, 27.08., 17:30

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1. FSA Kraków 2 6 12-1
2. Iskra Tarów 1 3 29-0
3. AP Beniaminek Krosno 1 3 2-1
4. Górnik Łęczna 0 0 0-0
5. UKS Wisła Kraków 0 0 0-0
6. Resovia Rzeszów 1 0 1-2
7. AZS UJ Kraków 1 0 1-3
8. Wisła Nowy Korczyn 2 0 0-38

 

Foto: FSA Kraków