W ostatni weekend odbyła się pierwsza edycja zimowego turnieju organizowanego przez Pogoń Tczew. W turnieju brało udział 10 zespołów w tym: Mustang Wielgie, Lew Lębork, Czarni Pruszcz Gdański x2, Checz Gdynia, Tucholanka Tuchola, Olimpico Malbork, Olimpia Elbląg i Pogoń Tczew x2.
Turniej trwał około 7 godzin, w sumie odbyło się 28 meczy, a w tym mecz pokazowy najmłodszej grupy naszego klubu, który wywołał chyba największe zainteresowanie.
Komplet wyników
grupa niebieska:
- Pogoń Tczew II – Czarne Pruszcz Gdański 1:1
- Malbork Olimpico – Checz Gdynia 1:3
- Czarne Pruszcz Gdański I – Olimpico Malbork 1:1
- Olimpia Elbląg – Pogoń Tczew II 0:1
- Olimpico Malbork – Olimpia Elbląg 1:1
- Checz Gdynia – Czarne Pruszcz Gdański I 1:1
- Olimpia Elbląg – Checz Gdynia 1:1
- Pogon Tczew II – Olimpico Malbork 1:2
- Checz Gdynia – Pogon Tczew II 0:0
- Czarni Pruszcz Gdanski – Olimpia Elbląg 0:1
grupa czerwona:
- Pogoń Tczew I -Czarni Pruszcz Gdański 2:0
- Tucholanka Tuchola – Mustang Wielgie 1:2
- Czarni Pruszcz Gdanski – Tucholanka Tuchola 0:4
- Lew Lębork-Pogoń Tczew I 0:1
- Tucholanka Tuchola -Lew Lębork 1:0
- Mustang Wielgie – Czarni Pruszcz Gdanski II 1:0
- Lew Lębork – Mustang Wielgie 0:1
- Pogoń Tczew I – Tucholanka Tuchola 0:1
- Mustang Wielgie – Pogon Tczew I 0:1
Czarni Pruszcz Gdanski II – Lew Lębork 0:0
Mecze o miejsca oraz półfinały, i finał:
mecz o miejsce 9
Czarni Pruszcz Gdański I – Czarni Pruszcz Gdański II 0:2
mecz o miejsce 7
Pogoń Tczew II – Lew Lębork 3:0
półfinał I
Mustang Wielgie – Checz Gdynia 0:0 (zwycięzca w karnych Checz Gdynia )
półfinał II
Tucholanka Tuchola – Olimpia Elbląg 2:0
mecz o 5 miejsce
Pogoń Tczew 1 – Olimpico Malbork 0:3
mecz o 3 miejsce
Mustang Wielgie -Olimpia Elbląg 1:3
FINAŁ MECZ O 1 MIEJSCE
Checz Gdynia — Tucholanka Tuchola 1:1 ( zwycięzca w karnych Checz Gdynia)
Klasyfikacja turnieju:
1. Checz Gdynia
2. Tucholanka Tuchola
3. Olimpia Elbląg
4. Mustang Wielgie
5. Olimpico Malbork
6. Pogoń 1 Tczew
7. Pogoń 2 Tczew
8. Lew Lębork
9. Czarni Pruszcz Gdański 2
10. Czarni Pruszcz Gdański 1
Najlepsza zawodniczka turnieju: Anita Mackiewicz (Mustang Wielgie)
Najlepsza obrończyni turnieju: Monika Formella (Checz Gdynia)
Najlepsza bramkarka turnieju: ANNA WĘSIERSKA ( POGOŃ 2 TCZEW)
Najlepsza strzelczyni turnieju: TRYKA MARTYNA (POGOŃ 2 TCZEW)
Nagroda ufundowana przez skauta Polskiego Związku Piłki Nożnej Szymona Domachowskiego (Nagroda dla najlepszej zawodniczki młodego pokolenia): ANNA WĘSIERSKA
Fotki:
Autor foto: Pogoń Tczew