01.04.2017 r., III liga, grupa łódzka
PTC Pabianice –  Pogoń Zduńska Wola 0:3 (0:2)
bramki: 0:1 – Patrycja Okoń 26′, 0:2 – Julita Augustyniak 30′, 0:3 – Weronika Góra 53′

skład PTC Pabianice: Magdalena Kociołek – Katarzyna Kacprzak, Joanna Błaszczyk, Natalia For, Aleksandra Próbka, Martyna Łagowska, Ewelina Kociołek, Andrzelika Błoch, Joanna Sadowska, Anna Owczarz, Aleksandra Kwiatkowska
Na zmiany wchodziły: Julia Jakóbczak, Edyta Cywińska, Karolina Babiańska, Natalia Cieślak, Karolina Kania, Natalia Madaj

skład Pogoń Zduńska Wola: Beata Rogowska – Julia Szymczak, Ewelina Niciak, Zuzanna Naumowicz (64′ Michalina Sutowicz) – Maria Bilska (38′ Paulina Licha), Julita Augustyniak (62′ Justyna Kapuściak), Weronika Góra, Klaudia Łoboda (70′ Paulina Koryń), Patrycja Okoń (60′ Marta Grzelak) – Martyna Szymczak (70′ Natalia Gierczak), Justyna Kubik (74′ Anita Kłos)
Trener drużyny: Krzysztof KochelakKierownik drużyny: Grzegorz Kubiak

Okiem trenera Krzysztof Kochelaka:Zespół Pogoni udanie rozpoczął rundę wiosenną w 3 lidze kobiet pokonując na trudnym terenie w Pabianicach zespół gospodarzy 3:0. Mecz przebiegał pod dyktando drużyny ze Zduńskiej Woli. Pierwszą groźną sytuację podbramkową zawodniczki Pogoni stworzyły w 14 minucie, kiedy po dośrodkowaniu z prawej strony Julity Augustyniak minimalnie niecelnie obok słupka strzałem głową popisała się Justyna Kubik. W 26 minucie wynik meczu otworzyła Patrycja Okoń, która po kolejnym płaskim dośrodkowaniu z prawej strony od Julity Augustyniak pokonała płaskim strzałem lewą noga Magdalenę Kociołek. Goście dalej przeważali i cztery minuty później po podaniu Martyny Szymczak w pole karne wbiegła Julita Augustyniak i sprytnym strzałem w krótki róg bramki gospodarzy podwyższyła wynik meczu na 2:0. Do końca pierwszej odsłony meczu wynik nie uległ zmianie, chociaż zespół z Pabianic starał się grając z kontry zaskoczyć Beatę RogowskąW drugiej połowie w dalszym ciągu przeważała drużyna Pogoni. W 46 minucie po dalekim wybiciu piłki od Beaty Rogowskiej w sytuacji sam na sam znalazła się Martyna Szymczak, ale jej strzał obroniła bramkarka z Pabianic. Co nie udało się Martynie Szymczak w 53 minucie udało się Weronice Góra, która po zespołowej akcji całego zespołu otrzymała piłkę na szesnastym metrze i mocnym strzałem lewą nogą ustaliła wynik meczu. Przy stanie 3:0 doskonałej sytuacji dla gospodarzy nie wykorzystała Aleksandra Kwiatkowska przegrywając pojedynek sam na sam z Beatą Rogowską. W 68 minucie ponownie w sytuacji sam na sam z Magdaleną Kociołek znalazła się Martyna Szymczak, ale po raz drugi w tym meczu górą była bramkarka gospodarzy. W ostatnich dwudziestu minutach na boisku pojawiły się powracające po kontuzjach Marta Grzelak i Michalina Sutowicz, które bardzo udanie zaprezentowały się na boisku”.

Kolejny mecz o punkty drużyna kobiet Pogoni lidera tabeli rozegra w najbliższą niedzielę 9 kwietnia o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim w Zduńskiej Woli, a jej przeciwnikiem będzie zespół ULKS MOSiR Sieradz, zajmujący drugie miejsce w tabeli.