Witajcie !
Ten wpis będzie nietypowy, ponieważ nie będzie do końca związany z piłką nożną, a bardziej z działalnością naszej redakcji. Na pewno każdy z Was czytający to zdaje sobie sprawę ile czasu trzeba poświęcić na zapewnienie takiej stronie jak nasza płynnego funkcjonowania oraz aktualnych informacji. Naszą stronę tworzymy dla Was, dlatego nie kupujemy zdjęć tylko staramy się pojawiać wszędzie tam, gdzie dzieją się jakieś ciekawe wydarzenia związane z piłką nożną kobiet. Jak możecie obserwować jesteśmy obecni na wszystkich meczach Reprezentacji, meczach Ligi Mistrzów, seminariach oraz oczywiście najczęściej na meczach ligowych. Dlatego też postanowiliśmy zarejestrować się na stronie https://patronite.pl/polskapilkakobiet .

Czym jest Patronite  ?
Patronite.pl to strona, na której patroni wspierają swoich ulubionych twórców. Umożliwia ona głównie pomoc w rozwoju autorów oraz zbliżenie między autorem, a odbiorcą.

Dlaczego dołączyliśmy do Patronite ?
Pomysł dołączenia do patronite powstał spontanicznie. Dlaczego ? Ponieważ chcemy być jak najbliżej was. Dzięki temu, że jesteśmy na patronite, teraz to Wy możecie decydować na jaki mecz pojedziemy w danym miesiącu wybierając jeden z progów. Dodatkowo chcemy, żebyście mieli dostęp do zdjęć, które robimy płacąc jedyne 10 zł możecie wybrać kilka zdjęć z meczu, na którym byliśmy i wykorzystać je wedle własnego uznania.

Na co przeznaczymy wasze wpłaty  ?

Przede wszystkim na co miesięczne funkcjonowanie naszej redakcji. Uwierzcie mamy w sobie bardzo dużo pasji, a w naszych głowach roi się od pomysłów, jednakże nie wszystko możemy spełnić, ponieważ blokuje nas bariera finansowa. Wpłacając chociażby 5 zł przybliżacie nas do kolejnego wyjazdu, czy do zakupu lepszego sprzętu. Dzięki temu i wy będziecie mogli dostawać od nas lepsze materiały.

Czy opłaca się wpłacać ?
Na to pytanie możecie odpowiedzieć tylko Wy. Jeżeli tylko nasza twórczość nie jest wam  obojętna i jesteście zadowoleni z codziennych materiałów, jakie wam dostarczamy to zapraszamy na stronę https://patronite.pl/polskapilkakobiet

Z góry dziękujemy za wszystkie wpłaty !!!