2 ETAP

O miejsca 1-12

GRUPA X:

Wyniki:

  • Grupa X: PWSZ Tarnów – PŚ Gliwice 6:1
  • Grupa X: PO Opole – PWSZ Tarnów 4:6
  • Grupa X: PŚ Gliwice – PO Opole 4:2

Tabela:

miejsce zespół mecze punkty bramki
1. PWSZ Tarnów 2 6 12-5
2. PŚ Gliwice 2 3 5-8
3. PO Opole 2 0 6-10

 

GRUPA Y:

Wyniki:

  • Grupa Y: UJD Częstochowa – UJ Kraków 0:4
  • Grupa Y: PWSZ Wałbrzych – UJD Częstochowa 6:0
  • Grupa Y: UJ Kraków – PWSZ Wałbrzych 0:1

Tabela:

miejsce zespół mecze punkty bramki
1. PWSZ Wałbrzych 2 6 7-0
2. UJ Kraków 2 3 4-0
3. UJD Częstochowa 2 0 0-10

 

GRUPA Z:

Wyniki:

  • Grupa Z: PWr Wrocław -AWF Wrocław 6:4
  • Grupa Z: UEK Kraków – PWr Wrocław 6:3
  • Grupa Z: AWF Wrocław – UEK Kraków 0:5

Tabela:

miejsce zespół mecze punkty bramki
1. UEK Kraków 2 6 11-3
2. PWr Wrocław 2 3 9-10
3. AWF Wrocław 2 0 4-11

 

GRUPA W:

Wyniki:

  • Grupa W: UMCS Lublin – UP Kraków 0:0
  • Grupa W: UJK Kielce – UMCS Lublin 1:2
  • Grupa W: UP Kraków – UJK Kielce 0:4

Tabela:

miejsce zespół mecze punkty bramki
1. UMCS Lublin 2 4 2-1
2. UJK Kielce 2 3 5-2
3. UP Kraków 2 1 0-4

 

————————————————————————-

O miejsca 13-18

GRUPA Q:

Wyniki:

  • Grupa Q: AWF Katowice – PWSZ Nowy Sącz 5:0
  • Grupa Q: UR Rzeszów – AWF Katowice 2:3
  • Grupa Q: PWSZ Nowy Sącz – UR Rzeszów 1:3

Tabela:

miejsce zespół mecze punkty bramki
1. AWF Katowice 2 6 8-2
2. UR Rzeszów 2 3 5-4
3. PWSZ Nowy Sącz 2 0 1-8

 

GRUPA R:

Wyniki:

  • Grupa R: UWr Wrocław – UŚ Katowice 4:2
  • Grupa R: UM Lublin – UWr Wrocław 2:4
  • Grupa R: UŚ Katowice – UM Lublin 0:0

Tabela:

miejsce zespół mecze punkty bramki
1. UWr Wrocław 2 6 8-4
2-3. UŚ Katowice 2 1 2-4
2-3. UM Lublin 2 1 2-4

 

——————————————————————–

NIEDZIELA 26.01.2020


Godz. 9:00

  • PÓŁFINAŁ 1, PWSZ Tarnów – UMCS Lublin
  • mecz o miejsca 5-8, PŚ Gliwice – UJK Kielce

Godz. 10:00

  • PÓŁFINAŁ 2, PWSZ Wałbrzych – UEK Kraków
  • mecz o miejsca 5-8, UJ Kraków – PWr Wrocław

Godz. 11:00

  • mecz o miejsca 9-12, PO Opole – UP Kraków
  • mecz o miejsca 9-12, UJD Częstochowa – AWF Wrocław

Godz. 12:00

  • Mecz o 3. Miejsce
  • Mecz o 7. miejsce

Godz. 13:00

  • Finał
  • Mecz o 5. miejsce

Godz. 14:00

  • Mecz o 9. miejsce