Harmonogram Akademickich Mistrzostw Polski w Futsalu Kobiet – półfinał B, 23-26.01.2020

Hale sportowe:

  • UEK – ul. Rakowicka 27
  • AWF – al. Jana Pawła II 78
  • SA PSP – os. Zgody 13b

Oficjalne otwarcie mistrzostw odbędzie się w piątek 24.01.2020 o godzinie 10:45 na hali UEK

————————————————————————

Grupa A: PWSZ Tarnów, PWSZ Nowy Sącz, PWr Wrocław

Grupa B: UJ Kraków, UP Kraków, PRz Rzeszów, UWr Wrocław

Grupa C: PO Opole, UEK Kraków, UR Rzeszów, AWF Kraków

Grupa D: UJD Częstochowa, UE Katowice, UMCS Lublin, UŚ Katowice

Grupa E: AGH Kraków,  AWF Wrocław, AWF Katowice, PŚ Gliwice

Grupa F: PWSZ Wałbrzych, PL Lublin, UJK Kielce, UM Lublin

————————————————————————

PIĄTEK – 24.01.2020

Godz. 9:00

  • Grupa E: PŚ Gliwice – AWF Katowice
  • Grupa D: UE Katowice – UŚ Katowice
  • Grupa B: UJ Kraków – UP Kraków

Godz. 10:00

  • Grupa E: AGH Kraków – AWF Wrocław
  • Grupa D: UMCS Lublin – UJD Częstochowa
  • Grupa A: PWSZ Tarnów – PWSZ Nowy Sącz

Godz. 11:00

  • Grupa C: UEK Kraków – AWF Kraków
  • Grupa F: PL Lublin – UM Lublin
  • Grupa B: UWr Wrocław – PRz Rzeszów

Godz. 12:00

  • Grupa C: UR Rzeszów – PO Opole
  • Grupa F: UJK Kielce – PWSZ Wałbrzych
  • Grupa A: PWSZ Nowy Sącz – PWr Wrocław

Godz. 13:00

  • Grupa E: AGH Kraków – PŚ Gliwice
  • Grupa D: UJD Częstochowa – UŚ Katowice
  • Grupa B: UJ Kraków – UWr Wrocław

Godz. 14:00

  • Grupa E: AWF Wrocław – AWF Katowice
  • Grupa D: UE Katowice – UMCS Lublin
  • Grupa B: UP Kraków – PRz Rzeszów

Godz. 15:00

  • Grupa C: PO Opole – AWF Kraków
  • Grupa F: PWSZ Wałbrzych – UM Lublin
  • Grupa A: PWr Wrocław – PWSZ Tarnów

Godz. 16:00

  • Grupa C: UEK Kraków – UR Rzeszów
  • Grupa F: PL Lublin – UJK Kielce

————————————————————————–

SOBOTA – 25.01.2020

Godz. 9:00

  • Grupa E: AWF Wrocław – PŚ Gliwice
  • Grupa D: UŚ Katowice – UMCS Lublin
  • Grupa B: UP Kraków – UWr Wrocław

Godz. 10:00

  • Grupa E: AWF Katowice – AGH Kraków
  • Grupa D: UJD Częstochowa – UE Katowice
  • Grupa B: PRz Rzeszów – UJ Kraków

Godz. 11:00

  • Grupa C: PO Opole – UEK Kraków
  • Grupa F: UM Lublin – UJK Kielce
  • Grupa C: AWF Kraków – UR Rzeszów

Godz. 12:00

  • Grupa F: PWSZ Wałbrzych – PL Lublin

—————————————————

2 ETAP

O miejsca 1-12

GRUPA X: I A, I E, II C

GRUPA Y: I B, I F, II D

GRUPA Z: I C, II A, II E

GRUPA W: I D, II B, II F

O miejsca 13-18

GRUPA Q: III A, III C, III E

GRUPA R:  III B, III D, III F

——————————————————-

SOBOTA – 25.01.2020

Godz. 13:00

  • Grupa X: X1-X2 (IA – IE)
  • Grupa Q: Q3-Q1 (III E – III A)
  • Grupa Y: Y3-Y1 (IID – IB)

Godz. 14:00

  • Grupa Z: Z2-Z3 (IIA – IIE)
  • Grupa R: R1-R2 (III B – III D)
  • Grupa W: W1-W2 (ID – IIB)

Godz. 15:00

  • Grupa X: X3-X1 (IIC – IA)
  • Grupa Q: Q2-Q3 (III C – III E)
  • Grupa Y: Y2-Y3 (IF – IID)

Godz. 16:00

  • Grupa Z: Z1-Z2 (IC – IIA)
  • Grupa R: R3-R1 (III F – III B)
  • Grupa W: W3-W1 (IIF – ID)

Godz. 17:00

  • Grupa X: X2-X3 (IE – IIC)
  • Grupa Q: Q1-Q2 (III A – III C)
  • Grupa Y: Y1-Y2 (IB – IF)

Godz. 18:00

  • Grupa Z: Z3-Z1 (IIE – IC)
  • Grupa R: R2-R3 (III D – III F)
  • Grupa W: W2-W3 (IIB – IIF)

——————————————————————–

NIEDZIELA 26.01.2020

Godz. 9:00

  • PÓLFINAŁ 1 (I X – I W)
  • II X – II W (mecz o miejsca 5-8)

Godz. 10:00

  • PÓŁFINAŁ 2 (I Y – I Z)
  • II Y – II Z (mecz o miejsca 5-8)

Godz. 11:00

  • III X – III W (mecz o miejsca 9-12)
  • III Y – III Z (mecz o miejsca 9-12)

Godz. 12:00

  • Mecz o 3. Miejsce
  • Mecz o 7. miejsce

Godz. 13:00

  • Finał
  • Mecz o 5. miejsce

Godz. 14:00

  • Mecz o 9. miejsce