Alicja Zając (UAM Poznań, kadra futsalu) w ostatnim czasie łączy obowiązki piłkarskie z trenerskimi. Poprosiliśmy Alicję o przedstawienie swoich podopiecznych i wskazanie najbardziej perspektywicznych zawodniczek.


Alicja Zając

Gabi Gębura rocznik 2007 – pochodzi z Lubonia, zdolna dziewczynka grająca w środku pola, powołana już na konsultacje prze Anię Jankowską, otrzymała również powołanie na Zimową Akademię Młodych Orłów. Cicha, skromna, ale charakterna na boisku! Świetny przegląd pola.


Gabi Gębura

Julka Przybył rocznik 2007 – dziewczynka ze świetnym uderzeniem z lewej nogi, grająca na boku, skrzydło czy obrona. Potrafi również dołożyć bramki z prawej nogi. Niezły z niej mały ancymon i żartowniś. Powołania na konsultację kadry Wielkopolski oraz na ZAMO. 


Julka Przybył

Maja Kuleczka rocznik 2005 – podpora kadry Wielkopolski U-14, zdobyła już złoto i srebro Mistrzostw Polski, wielokrotnie powoływana na LAMO i ZAMO. Kompletna zawodniczka grająca na środku pola, uderzenie z lewej i prawej nogi, super przegląd pola.


Maja Kuleczka

Gabrysia Przybył rocznik 2005 – kadrowiczka Wielkopolski, ostoja defensywy tam i w klubie, bardzo dobre przygotowanie motoryczne oraz przewidywanie na boisku. Obrońca z prawdziwego zdarzenia. W tym roku także pojechała na ZAMO.


Gabrysia Przybył