W grupie lubelskiej liderem w klasyfikacji strzelczyń kolejną kolejkę jest niezagrożona Paulina Tomasiak (UKS 3 Staszkówka Jelna) z dorobkiem 15 bramek. W grupie kujawsko-pomorskiej Karolina Kwiatkowska (Pogoń Tczew) wzmocniła się na prowadzeniu i prowadzi z dorobkiem 16 bramek. W grupie śląskiej ponownie mamy nową liderkę klasyfikacji. Tym razem prowadzi Karolina Tylak (Bielawianka Bielawa) z dorobkiem 12 bramek. W grupie podlaskiej na pierwszym miejscu nadal znajduje się się Małgorzata Lesińska (Ząbkovia Ząbki), która strzeliła 13 bramek.

Klasyfikacja strzelczyń w poszczególnych grupach:

II liga, grupa lubelska

miejsce imię i nazwisko zespół bramki bramki w ostatniej kolejce
1 Paulina Tomasiak UKS 3 Staszkówka Jelna 15 2
2-3 Federica Dall’ara UKS Sparta Daleszyce 9 0
2-3 Kaja Zaborska LKS Wierzchowiska 9 2
4-6 Sandra Różycka UKS 3 Staszkówka Jelna 7 0
4-6 Weronika Dymowska Widok SP 51 Lublin 7 0
4-6 Karina Kosiarska Łysica Bodzentyn 7 2
7-8 Monika Czerwiak KSP Kielce 5 0
7-9 Maja Oleszczuk LKS Wierzchowiska 5 0
7-10 Marzena Burek UKS 3 Staszkówka Jelna 5 0
7-11 Karolina Barczak Widok SP 51 Lublin 5 1
7-12 Kinga Łomako Starówka Nowy Sącz 5 1


II liga, grupa kujawsko-pomorska

miejsce imię i nazwisko zespół bramki bramki w ostatniej kolejce
1 Karolina Kwiatkowska Pogoń Tczew 16 2
2 Malwina Grzelak Victoria SP2 Sianów 13 0
3-4 Małgorzata Knuła Ostrovia 1909 9 0
3-4 Oliwia Frontczak WAP Włocławek 9 1
5-9 Martyna Iwanek Olimipa II Szczecin 6 0
5-9 Agnieszka Pencherkiewicz Gwiazda Toruń 6 1
5-9 Anna Nowak Orzeł 2010 Wałcz 6 1
5-9 Klaudia Saganowska Victoria SP2 Sianów 6 2


II liga, grupa śląska

miejsce imię i nazwisko zespół bramki bramki w ostatniej kolejce
1 Karolina Tylak Bielawianka Bielawa 12 2
2-3 Joanna Płonowska Orlik Jelenia Góra 11 0
2-3 Katarzyna Kelner SWD Wodzisław Śląski 10 2
4-6 Agnieszka Gałuszka SWD Wodzisław Śląski 7 0
4-6 Natalia Zagajewska Bielawianka Bielawa 7 1
4-6 Adrianna Szlendak TKKS Stilon Gorzów 6 0
7-8 Magdalena Truszczak Plon Błotnica Strzelecka 5 0


II liga, grupa podlaska

miejsce imię i nazwisko zespół bramki bramki w ostatniej kolejce
1 Małgorzata Lesińska Ząbkovia Ząbki 13 0
2 Katarzyna Borowiec MOSIR Sieradz 12 3
3-4 Aleksandra Bieryło RESO Akademia 2012 Suwałki 10 0
3-4 Paulina Pokraśniewicz Loczki Wyszków 10 0
5 Martyna Kowalska Pogoń Zduńska Wola 8 1
6-10 Aneta Wasilewska Stomil Olsztyn 7 0
6-10 Aleksandra Kozłowska Loczki Wyszków 7 0
6-10 Maria Wrzesińska Ząbkovia Ząbki 7 0
6-10 Anna Kodym Ząbkovia Ząbki 7 0
6-10 Daria Augustyniak Stomil Olsztyn 7 1