W grupie północnej nadal liderem w klasyfikacji strzelczyń  jest Beata Cabaj (Piastovia ZAP Piastów), która w 4 kolejce strzeliła kolejne 2 bramki i razem na swoim koncie ma 9 trafień. Na drugim i trzecim miejscu są dwie zawodniczki, Martyna Boguszyńska (Kotwica Kórnik) i Sandra Bukowska (Stomilanki Olsztyn) z dorobkiem po 7 bramek.
W 4 kolejce najskuteczniejsza była Natalia Makowska (KKP Bydgoszcz), która strzeliła 3 bramki.

W grupie południowej nadal prowadzi Ilona Kujawska (Rolnik B.Głogówek), która w 4 kolejce strzelił bramkę i powiększyła swój dorobek do 5 bramek. Na drugim miejscu jest Klaudia Maciążka (Rysy Bukowina Tatrzańska), która na swoim koncie ma 4 bramki.
W 4 kolejce najskuteczniejsze były dwie zawodniczki Daria Dąbrowska (DARGFIL) i Katarzyna Białoszewska (Tarnovia), które strzeliły po 2 bramki.

Klasyfikacja strzelczyń I liga, grupa północna

miejsce imię i nazwisko zespół RAZEM
1 Beata Cabaj Piastovia ZAP Piastów 9
2-3 Martyna Boguszyńska Kotwica Kórnik 7
2-3 Sandra Bukowska Stomilanki Olsztyn 7
4-5 Julia Mikołajczak Polonia Środa Wielkopolska 4
4-5 Valentyna Tarakanova Stomilanki Olsztyn 4
6-14 Agnieszka Nowakowska Polonia Środa Wielkopolska 3
6-14 Gabriela Kuczyńska Piastovia ZAP Piastów 3
6-14 Dominika Dymitrowicz MUKS Praga Warszawa 3
6-14 Julia Mordel UKS SMS II Łódź 3
6-14 Anna Bergier UKS SMS II Łódź 3
6-14 Agata Bała KS Unifreeze Górzno 3
6-14 Edyta Sobczyk KKP Bydgoszcz 3
6-14 Julia Włodarczyk Akademia Piłkarska LG 3
6-14 Natalia Makowska KKP Bydgoszcz 3

 

Klasyfikacja strzelczyń I liga, grupa południowa

miejsce imię i nazwisko zespół RAZEM
1 Ilona Kujawska Rolnik B.Głogówek 5
2 Klaudia Maciążka Rysy Bukowina Tatrzańska 4
3-6 Brygida Solawa Rysy Bukowina Tatrzańska 3
3-6 Gabriela Kaput Resovia Rzeszów 3
3-6 Daria Dąbrowska DARGFIL Tomaszów Mazowiecki 3
3-6 Katarzyna Białoszewska Tarnovia Tarnów 3
7-14 Karolina Bednarz Resovia Rzeszów 2
7-14 Karolina Matuszek Resovia Rzeszów 2
7-14 Klara Karoń Sportowa Czwórka Radom 2
7-14 Paulina Wołczyńska Sportowa Czwórka Radom 2
7-14 Klaudia Adamek ROW Rybnik 2
7-14 Patrycja Falborska ISD-AJD Częstochowa 2
7-14 Agnieszka Chwastek BTS Rekord 2
7-14 Julia Bińkowska Sportowa Czwórka Radom 2

 

Foto: numer 80 Sandra Bukowska
Autor foto: Irek Pindral