Licznie zebrani kibice byli świadkami bardzo ciekawego spotkania. Młody zespół KS II Raszyn postawił się liderowi i faworytowi rozgrywek. Mecz stał na dobrym poziomie i mógł podobać się kibicom. Do przerwy prowadził zespół gospodyń po dwóch bramkach zdobytych ze stałych fragmentów gry. Po przerwie dziewczyny z Raszyna strzeliły kontaktową bramkę. Po kolejnych 2 minutach było już jednak 3:1 dla AKS. Gospodynie dalej atakowały i strzeliły kolejną bramkę. Zawodniczki z Raszyna nadal walczyły, co przyniosło efekt w postaci drugiej bramki strzelonej z rzutu karnego. Pod koniec meczu KS Raszyn stworzył sobie dwie 100% sytuacje na strzelenie bramki, których nie wykorzystał. Ostatecznie zasłużenie wygrał zespół AKS Zły Warszawa umacniając się na pozycji lidera.