W miniony weekend 13 Polek wybiegło na boiska Bundesligi i 2 Bundesligi. Powody do zadowolenia mogą mieć jednak tylko nieliczne z nich. Ze zwycięstwa swojego zespołu mogły się cieszyć Ewa Pajor, Julia Matuszewska, Dominika Wylężek, Agnieszka Winczo i Marta Stobba. Największą wygrana jest ponownie Agnieszka Winczo, która po raz 15 w tym sezonie pokonał bramkarkę rywalek. Cieszy również gra w meczu ligowym Ewy Pajor oraz Juli Matuszewskiej.

BUNDESLIGA KOBIET

19/02/17

• Borussia VFL Monchengladbach – FFC Frankfurt 0:2 (0:2)
    W zespole gości zgrała ostatnie 15 minut Julia Matuschewski.
  • VfL Wolfsburg – SC Sand 4:1 (2:0)
    W zespole VfL od 72 minuty grała Ewa Pajor. W zespole Sand również w 72 minucie pojawiła się na boisku Silvana Chojnowski.
  1. BUNDESLIGA KOBIET

18/02/17

• Arminia Bielefeld – Werder Bremen 2:4 (1:3)
    W zespole gospodyń zagrały Karolina Bochra i Symela Ciesielska po 45 minut oraz Kamila Kmiecik 90 minut, która została ukarana żółtą kartką.

19/02/17

• BV Cloppenburg – SV Meppen 2:0 (1:0)
    W zespole Cloppenburg zgrały Dominika Wylężek, Agnieszka Winczo po 90 minut i Marta Stobba 14 minut.
    W 37 minucie bramkę na 1:0 dla gospodyń strzeliła Agnieszka Winczo. Jest to już 15 bramka Agnieszki w sezonie 2016/2017.
  • SV Henstedt-Ulzburg – BW Hohen Neuendorf 4:1 (1:0)
    W zespole gości zagrały Hanna Konsek i Evelyn Niciński po 90 minut. Dodatkowo Hanna Konsek została ukarana żółtą kartką.
  • FSV Gütersloh – VfL Wolfsburg II 0:0
    W zespole gości 90 minut zagrała Agata Tarczyńska. W 10 minucie Agata została ukarana żółtą kartką.
  • Herforder SV – Turbine Potsdam II 1:9 (1:7)
    W zespole gospodyń 90 minut zagrała Oliwia Woś. W 14 minucie meczu Oliwia została ukarana żółtą kartką.