W ostatni weekend ponownie świetne spotkanie zagrała Agnieszka Winczo. Jej BV Cloppenburg wygrał 4:0, a ona strzeliła jedną z bramek. To już 7 trafienie Agnieszki w tym sezonie !!! Coraz lepiej w rozgrywkach poczyna sobie BW Hohen Neuendorf z występującymi tam czterema Polkami. Ostatnia wygrana pozwoliła im awansować w tabeli na 5 miejsce. W rezerwach Turbine po raz drugi w tym sezonie zagrała Jolanta Siwińska.
W sumie w meczach ligowych zagrało 12 Polek.

BUNDESLIGA KOBIET

13/11/16

• C. Freiburg – S.C. Sand 2:1 (0:0)
    W barwach S.C. Sand ostatnie 7 minut zagrała Silvana Chojnowski.
  1. BUNDESLIGA KOBIET

13/11/16

• BW Hohen Neuendorf – SV Meppen 2:0 (2:0)
    W barwach BW Hohen po 90 minut zagrały Kasia Jankowska, Hanna Konsek, Patrycja Pożerska i Evelyn Niciński.
  • Turbine Potsdam II – FSV Gütersloh 2009 1:0 (1:0)
    W barwach Turbine 90 minut zagrała Jolanta Siwińska, która została również ukarana żółtą kartką.
  • Herforder SV – SV Henstedt-Ulzburg 1:0 (0:0)
    W barwach Herforder SV 90 minut zagrała Oliwia Woś.
  • Arminia Bielefeld – BV Cloppenburg 0:4 (0:2)
    W barwach BV Cloppenburg 75 minut zagrała Agnieszka Winczo i strzeliła bramkę w 67 minucie na 3:0, a Marta Stobba weszła na boisko w 71 minucie i przebywało na nim 19 minut. W barwach Arminii zagrały 33 minuty Symela Ciesielska, 57 minut Karolina Bochra i 90 minut Kamila Kmiecik.

Autor foto: Turbine Potsdam