15 września reprezentacja Polski kobiet rozpocznie rywalizację w eliminacjach do Mistrzostw Świata Francja 2019. Pierwszym rywalem „Biało-Czerwonych” będzie Białoruś, z którą nasza drużyna narodowa zmierzy się na stadionie w Łęcznej.

Prowadzona przez Miłosza Stępińskiego reprezentacja Polski trafiła do grupy B, gdzie oprócz Biało-Czerwonych znalazły się również Szwajcaria, Szkocja, Białoruś i Albania. Pierwszym rywalem Polski w drodze na Mundial we Francji będzie Białoruś, z którą nasza drużyna zmierzy się w piątek 15 września o godzinie 18:00 na stadionie GKS „Górnik” Łęczna.

Selekcjoner Stępiński na mecz w Łęcznej powołał pięć zawodniczek tamtejszego Górnika.
W kadrze reprezentacji Polski znalazły się Natasza Górnicka, Gabriela Grzywińska, Ewelina Kamczyk, Emilia Zdunek i Agata Guściora. Oprócz nich duże szanse występu przeciwko Białorusi mają pochodząca z Lublina bramkarka Paris Saint Germain Katarzyna Kiedrzynek i grająca ostatnio regularnie w barwach VfL Wolfsburg Ewa Pajor.

Nieodpłatne bilety można odbierać w siedzibie Lubelskiego ZPN przy ul. Filaretów 44 w Lublinie (pn.-pt. godz. 8:00-16:00) oraz w siedzibie klubu GKS „Górnik” Łęczna – Al. Jana Pawła II 13 w Łęcznej (pn.-pt. 8:00-14:00). Dodatkowo w dniu meczu bilety będzie można odbierać w kasach stadionu od godziny 14:00.

Grupy zorganizowane (powyżej 10 osób) po przedłożeniu listy z imionami i nazwiskami osób mają możliwość odebrania biletów na powyższych zasadach lub odebrania ich w dniu meczu w kasie stadionu. Zgłoszenia grup zorganizowanych przyjmowane będą do 11 września 2017 r. Bilety przyznawane będą do wyczerpania. Ilość biletów ograniczona. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 603 203 584.