W ten weekend przed nami kolejna seria meczów ligowych. Do rozgrywek po raz pierwszy w tym sezonie przystępują zespoły z III ligi grupa wielkopolska i podlaska. Wolne mają zespoły z ekstraligi ze względu na zgrupowanie kadry Polski oraz III ligi grupa łódzka ze względu na mecze Pucharu Polski.
W dniach 10-11 września zaplanowano 112 meczów ligowych:

I liga kobiet 2016/2017, grupa: południowa                        

Kolejka 3 – 10-11 września

  • Sokół Kolbuszowa Dolna –        AZS II Wrocław        10 września, 11:00
  • Sportowa Czwórka Radom –        Rolnik Biedrzychowice         10 września, 11:00
  • Wanda Nowa Huta (Kraków) – Gol Częstochowa      10 września, 17:00
  • KKS Bogdańczowice –        Resovia        10 września, 19:00
  • Rysy Bukowina Tatrzańska –        LKS Goczałkowice Zdrój       11 września, 12:00

I liga kobiet 2016/2017, grupa: północna                            

Kolejka 3 – 10-11 września

  • KKP Stomil Olsztyn –        Unifreeze Górzno      10 września, 11:00
  • KS Raszyn –        KKP Bydgoszcz        10 września, 11:00
  • Błękitni Stargard Szczeciński – Medyk II Konin         10 września, 12:00
  • Polonia Poznań –        ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski   11 września, 12:00

II liga kobiet 2016/2017, grupa: lubelska                            

Kolejka 4 – 10-11 września

  • Victoria Gaj –        Moravia Morawica    10 września, 11:00
  • Widok Lublin –        Tarnovia Tarnów      10 września, 11:00
  • DAP Dębica –        Respekt Myślenice    10 września, 14:00
  • Grodziszczanka Grodzisko Dolne –        Naprzód Sobolów     11 września, 13:00
  • SMS Niemce –        Starówka Nowy Sącz 11 września, 13:00
  • Bronowianka Kraków – Łysica Bodzentyn      11 września, 14:00

 II liga kobiet 2016/2017, grupa: łódzka                               

Kolejka 3 – 10-11 września

  • Loczki Wyszków –        MUKS Tomaszów Mazowiecki 10 września, 11:00
  • KS Teresin –        Jantar Ostrołęka      10 września, 14:00
  • Forty Piątnica – KU-AZS UW Warszawa        11 września, 12:00
  • Piastovia Piastów –        Helios Białystok        11 września, 14:00
  • UMKS Zgierz –        Ząbkovia Ząbki        11 września, 14:00
  • Stomil Olsztyn – Kolejarz Łódź 11 września, 13:00

II liga kobiet 2016/2017, grupa: śląska                                

Kolejka 3 – 10-11 września

  • GKS Katowice – Rekord Bielsko-Biała 10 września, 11:00
  • AZS PWSZ II Wałbrzych –        LZS Pakosławice       10 września, 11:00
  • Mitech II Żywiec –        Miedź Legnica 10 września, 14:00
  • Gwiazda Prószków –        SWD Wodzisław Śląski        10 września, 16:00
  • Darbor Bolesławice –        Polonia Bytom 10 września, 17:00
  • KKS Zabrze –        Rolnik II Biedrzychowice      11 września, 11:00

II liga kobiet 2016/2017, grupa: kujawsko-pomorska                             

Kolejka 3 – 10-11 września

  • Polonia Środa Wielkopolska –        Olimp Gościno          10 września, 13:00
  • Lechia Gdańsk – GSS Grodzisk Wielkopolski   10 września, 15:00
  • Grom Wolsztyn –        Olimpia II Szczecin    10 września, 16:00
  • Kotwica Kórnik –        KKP Chełmża 11 września, 15:00
  • Orzeł Wałcz –        Mustang Wielgie       11 września, 16:00
  • Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski –        Górnicza Konin 10 września, 17:00

III liga kobiet 2016/2017, grupa: dolnośląska (wschód)                         

Kolejka 2 – 10-11 września

  • Ślęza Wrocław –        Sukces Gmina Oleśnica        10 września, 10:00
  • AZS III Wrocław –        Polonia Środa Śląska 10 września, 11:00
  • Czarni Jelcz-Laskowice –        KS Oława      11 września, 16:00
  • Kolektyw Radwanice – UKS Bierutów 11 września, 16:00
  • Żak Wrocław – wolny termin

III liga kobiet 2016/2017, grupa: dolnośląska (zachód)                          

Kolejka 1 – 10-11 września

  • Grom Udanin –        Piast Nowa Ruda      11 września, 14:00
  • Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych –        Chrobry Głogów       11 września, 16:00
  • Bielawianka Bielawa –        Ziemia Lubińska Czerniec     10 września, 12:00
  • Polonia-Stal Świdnica – Akademia Orlik Jelenia Góra

III liga kobiet 2016/2017, grupa: kujawsko-pomorska                            

Kolejka 3 – 10-11 września

  • GLKS Osielsko Żołędowo –        Gwiazda Toruń         10 września, 14:00
  • Wda/Strażak Przechowo (Świecie) –        Viking Aleksandrów Kujawski 11 września, 11:00
  • Tucholanka Tuchola –        GOKSiR Start Pruszcz 11 września, 11:00
  • Unifreeze II Górzno –        Spójnia Białe Błota    11 września, 11:00
  • Fuks Wielowicz –        Tęcza Bydgoszcz      11 września, 12:00
  • Noteć Inowrocław –        Wisła Grudziądz        11 września, 15:00
  • WAP Włocławek –        KKP II Bydgoszcz     28 września, 17:00

III liga kobiet 2016/2017, grupa: lubelska                          

Kolejka 4 – 10-11 września

  • Górnik II Łęczna –        LKS Wierzchowiska   10 września, 13:00
  • Potok Sitno –        Poraj Kraczewice      11 września, 12:00
  • Iskra Krzemień –        Omega Stary Zamość 11 września, 13:00
  • AZS PSW II Biała Podlaska –        Orkan Bełżec  11 września, 13:00
  • Sybilla Puławy – Perły Lublin    11 września, 16:00
  • Kinga Krasnystaw – wolny termin

III liga kobiet 2016/2017, grupa: małopolska                                

Kolejka 4 – 10-11 września

  • Pauza: LKS Szaflary
  • Prądniczanka Kraków – Tuchovia Tuchów     10 września, 10:00
  • Zielonka Wrząsowice – Olimpia Osieczany    11 września, 11:00
  • Glinik Gorlice –        Podgórze Kraków     11 września, 12:00
  • Progres Kraków –        Naprzód II Sobolów  14 września, 17:00
  • Trójka Staszówka/Jelna –        Iskra Brzezinka        21 września, 17:00

III liga kobiet 2016/2017, grupa: mazowiecka                               

Kolejka 2 – 10-11 września

  • Królewscy Płock –        Zamłynie Radom      10 września, 10:00
  • Tygrys Huta Mińska –        Żbik Nasielsk  10 września, 11:00
  • Mazovia Grodzisk Mazowiecki –        Start Otwock  10 września, 18:30
  • DAF Płońsk –        Ostrovia Ostrów Mazowiecka 11 września, 11:00
  • Wilga Garwolin –        Pogoń Siedlce 11 września, 12:00

III liga kobiet 2016/2017, grupa: opolska                            

Kolejka 2 – 10-11 września

  • Pogoń Prudnik – Plon Błotnica Strzelecka       10 września, 15:00
  • Unia Opole –        Gwiazda II Prószków 10 września, 15:00
  • Chemik Kędzierzyn-Koźle –        UKS SAP Brzeg         10 września, 15:00

II liga kobiet 2016/2017, grupa: podkarpacka                                

Kolejka 5 – 10-11 września

  • Izolator Boguchwała – Stal Stalowa Wola     10 września, 14:00
  • Korona Tuchla – Olimpia Pysznica      10 września, 16:00
  • Inter Gnojnica – WKS Majdan Sieniawski       11 września, 11:00
  • Sokół II Kolbuszowa Dolna –        wolny termin

III liga kobiet 2016/2017, grupa: podlaska                         

Kolejka 1 – 10-11 września

  • Tur MOSiR Bielsk Podlaski –        Włókniarz Białystok   10 września, 11:00
  • Ekosport Białystok –        Akademia 2012 Suwałki       11 września, 16:00

 III liga kobiet 2016/2017, grupa: pomorska                       

Kolejka 3 – 10-11 września

  • Pauza: GKS Żukowo.
  • Czarni Pruszcz Gdański –        Canicuła Bytów        10 września, 11:00
  • TKKF Checz Gdynia –        GOSRiT Luzino         10 września, 11:00
  • Biało-Zielone Gdańsk – Sztorm II Gdańsk      11 września, 11:00
  • Olimpico Malbork –        Stal Jezierzyce 11 września, 13:00
  • Lew Lębork –        Centrum Pelplin        11 września, 18:00
  • Pogoń Tczew – wolny termin

III liga kobiet 2016/2017, grupa: śląska I                            

Kolejka 2 – 10-11 września

  • Jaskółki Chorzów –        MKS Myszków 10 września, 16:00
  • Polonia Poraj –        Polonia II Bytom      10 września, 16:00
  • KKS Katowice – Orzeł Pawonków      10 września, 16:00
  • Gol II Częstochowa –        Czarni II Sosnowiec  11 września, 11:00
  • Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) – GTW Gliwice 11 września, 16:00

III liga kobiet 2016/2017, grupa: śląska I                            

Kolejka 3 – 10-11 września

  • LKS II Goczałkowice Zdrój –        Polonia Tychy 10 września, 11:00
  • Rekord II Bielsko-Biała –        AKS Mikołów  10 września, 16:00
  • ROW Rybnik –        Gwarek Ornontowice 10 września, 16:00
  • UKS Gamów –        Wisła Skoczów         10 września, 16:00
  • Concordia Knurów –        Gimnazjum Istebna   10 września, 16:00

III liga kobiet 2016/2017, grupa: świętokrzyska                           

Kolejka 3 – 10-11 września

Wisła Nowy Korczyn  –        Stal Kunów    11 września, 13:00

  • Top-Spin Promnik –        Orlicz Suchedniów     10 września, 12:00
  • Hetman Włoszczowa – Victoria Pińczów       11 września, 11:30
  • Kamienna Brody –        Sparta Daleszyce      11 września, 11:00
  • KKP Kielce – KSP Kielce 11 września, 11:00

III liga kobiet 2016/2017, grupa: wielkopolska (wschód)

Kolejka 1 – 10-11 września

  • KKS 1925 Kalisz – wolny termin
  • Delfin Ślesin –        AZS PWSZ Konin
  • Medyk IV Konin –        Medyk III Konin       9 września, 15:00

III liga kobiet 2016/2017, grupa: wielkopolska (zachód)

Kolejka 1 – 10-11 września

  • Polonia II Środa Wielkopolska – wolny termin
  • Polonia II Poznań –        Zjednoczeni Kaczory 11 września, 15:00
  • Lipno Stęszew – Kotwica II Kórnik      10 września, 10:00

III liga kobiet 2016/2017, grupa: warmińsko-mazurska                         

Kolejka 2 – 10-11 września

  • Sokół Ostróda – wolny termin
  • Olimpia Elbląg – Stomil II Olsztyn      11 września, 14:00
  • Victoria Bartoszyce –        MOSiR Kętrzyn         11 września, 14:00
  • GKS Wikielec –        KKP Stomil II Olsztyn 11 września, 14:00

III liga kobiet 2016/2017, grupa: zachodniopomorska                            

Kolejka 2 – 10-11 września

  • Pomorzanin Nowogard –        AP Kotwica Kołobrzeg 10 września, 11:00
  • Olimpia III Szczecin –        Victoria II Sianów     10 września, 11:00
  • Energetyk Junior Gryfino –        Zalew Stepnica         10 września, 13:00
  • Vielgovia Wielgowo (Szczecin)- Błękitni II Stargard Szczeciński 11 września, 12:00
  • Fala Międzyzdroje –        Hattrick Kołobrzeg    11 września, 14:00

IV liga kobiet 2016/2017, grupa: małopolska (wschód)                           

Kolejka 3 – 10-11 września

  • Starówka II Nowy Sącz –        Rysy II Bukowina Tatrzańska 10 września, 16:30
  • Tarnovia II Tarnów –        Dąb Zabierzów Bocheński    10 września, 17:00
  • Szreniawa Nowy Wiśnicz –        Olimpia II Osieczany 10 września, 17:00
  • Puszcza Niepołomice – Trójka II Staszówka/Jelna    11 września, 13:00

IV liga kobiet 2016/2017, grupa: małopolska (zachód)                            

Kolejka 3 – 10-11 września

  • Prądniczanka II Kraków –        Jedynka/Świt Krzeszowice    10 września, 13:00
  • Queens Witanowice –        Novi Narama  10 września, 16:00
  • Pogorzanka Pogorzyce –        Górnik Wieliczka       11 września, 11:00
  • Victoria Zalas – Piast Skawina 11 września, 16:00
  • AS Świątniki Górne – wolny termin

IV liga kobiet 2016/2017, grupa: mazowiecka                                

Kolejka 2 – 10-11 września

  • Zły Warszawa – Orlęta Baboszewo    11 września, 11:00
  • Młode Orły Pułtusk –        Mszczonowianka Mszczonów 11 września, 14:30
  • WAP Warszawa –        ŁKS Łochów   11 września, 16:00

Autor foto: Polska Piłka Kobiet