11 listopada w Nyon odbędą się losowania w elite round sezonu 2016/2017 i w I rundzie sezonu 2017/2018.

W jednym i drugim losowaniu nasze reprezentacje będą losowane z II koszyka.

Reprezentacja U19

Podział na koszyki w elite round 2016/2017 (mecze na wiosnę 2017 r., finał ME w Irlandii Północnej – 8/20 sierpnia 2017 r.)

Losowanie godz. 11:00

  • Koszyk A: Francja (obrońca tytułu), Anglia. Niemcy, Hiszpania, Finlandia, Serbia
  • Koszyk B: Irlandia, Belgia, Holandia, Szwecja, Polka, Czechy
  • Koszyk C: Szwajcaria, Węgry, Słowenia, Szkocja, Dania, Norwegia
  • Koszyk D: Islandia, Włochy, Portugalia, Turcja, Ukraina, Rosja

————————————————————————————————–

Podział na koszyki w I rundzie 2017/2018 (mecze na jesieni 2017 r., finał ME w Szwajcarii w 2018 r.)

Losowanie godz. 10:00

  • Koszyk A: Hiszpania, Francja, Niemcy, Anglia, Szwecja, Holandia, Norwegia, Szkocja, Belgia, Dania, Rosja *, Finlandia
  • Koszyk B: Austria, Irlandia, Włochy, Czechy, Portugalia, Islandia, Polska, Rumunia, Serbia, Ukraina * *, Turcja, Słowenia
  • Koszyk C: Chorwacja, Irlandia Północna, Węgry, Azerbejdżan *, Grecja, Białoruś, Bośnia i Hercegowina *, Mołdawia, Słowacja, Walia, Czarnogóra, Estonia
  • Koszyk D: Wyspy Owcze, Macedonia, Cypr, Izrael, Albania, Bułgaria, Kazachstan, Litwa, Łotwa, Gruzja, Armenia * Kosowo *

Na podstawie wcześniejszych decyzji Komitetu Wykonawczego UEFA i UEFA Panelu awaryjnego, następujące pary zespołów nie można wyciągnąć razem: Rosja i Ukraina, Azerbejdżan i Armenia, Serbia i Kosowo, Bośnia i Hercegowina i Kosowo.

Reprezentacja U17

Podział na koszyki w elite round 2016/2017 (mecze na wiosnę 2017 r., finał ME w Czechach – 2/14 maja 2017 r.)

Losowanie godz. 11:40

  • Koszyk A: Hiszpania, Francja, Niemcy (obrońca tytułu), Austria, Norwegia, Irlandia
  • Koszyk B: Dania, Polska, Grecja, Węgry, Szwecja, Holandia
  • Koszyk C: Anglia, Szkocja, Irlandia, Bośnia i Hercegowina, Belgia, Słowenia
  • Koszyk D: Rosja, Szwajcaria, Włochy, Portugalia, Serbia, Walia

———————————————————————————————–

Podział na koszyki w I rundzie 2017/2018 (mecze na jesieni 2017 r., finał ME na Litwie w 2018 r.)

Losowanie godz. 9:10

  • Koszyk A: Hiszpania, Francja, Norwegia, Włochy, Austria, Anglia, Irlandia, Szwajcaria, Czechy, Szwecja, Belgia
  • Koszyk B: Finlandia, Holandia, Szkocja, Dania, Polska, Islandia, Serbia, Rosja *, Węgry, Grecja, Portugalia
  • Koszyk C: Białoruś, Turcja, Irlandia Północna, Słowenia, Słowacja, Walia, Bułgaria, Rumunia, Chorwacja, Ukraina *, Azerbejdżan
  • Koszyk D: Bośnia i Hercegowina, Macedonia, Czarnogóra, Łotwa, Izrael, Kazachstan, Estonia, Mołdawia, Wyspy Owcze, Gruzja, Malta

Na podstawie wcześniejszych decyzji Komitetu Wykonawczego UEFA i UEFA nadzwyczajną Panelu, Rosji i Ukrainy nie mogą być umieszczone w tej samej grupie.

Autor foto: UEFA